SAP Reconized Expertise in Cloud for Customer

Certifikáty | con4PAS

Již 4. rokem společnost con4PAS obhájila certifikaci SAP Recognized Expertise v oblasti SAP Cloud for Customer, která je společností SAP udělována na základě přísně definovaných kritérií, jejichž splnění je každoročně vyhodnocováno.

18. února 2019

SAP Recognized Expertise certifikát pro oblast SAP® Hybris® Cloud for CustomerSpolečnost con4PAS je jednou z devíti společností celosvětově, která certifikát SAP Recognized Expertise in Cloud for Customer vlastní. Certifikát je udělován na základě splnění přísných kritérií, spjatých jak s počtem certifikovaných konzultantů, tak s počtem úspěšně realizovaných projektů v dané oblasti.

Obhajoba tohoto certifikátu je potvrzením rozrůstající se kompetence společnosti con4PAS v oblasti dodávky Cloud transformačních projektů jak v oblasti Sales a Service, tak Marketingu.

Úspěšně dodané projekty pro zákazníky jako například Royal Dutch Shell a Mercedes Benz v regionu MENA, nebo SIKO KOUPELNY a.s. a CERVA GROUP a.s. v České republice jsou dalším důkazem odbornosti a profesionality dodávaných řešení společností con4PAS.

 

SAP Cloud for Customer Reference SIKO

Přečtěte si více o řešení SAP Cloud for Customer a podívejte se na referenci zákazníka SIKO KOUPELNY a.s.

 

Navštivte oficiální stránky SAP Recognized Expertise

www.con4pas.com/SAP-Recognized-Expertise-Profile