con4PAS podporuje řešení SAP Cloud na České zbrojovce

con4PAS podporuje řešení SAP Cloud na České zbrojovce

Česká zbrojovka, přední výrobce a dodavatel zbraní a příslušenství, a con4PAS, přední konzultační společnost v oblasti implementace řešení na platformě SAP pokračují v navázané spolupráci v rámci rozvoje a podpory řešení SAP Service Cloud.

23. března 2023

Po úspěšném přechodu do produktivního užívání implementovaného systému pro evidenci servisních požadavků (více o projektu SAP Service Cloud zde) se Česká zbrojovka rozhodla uzavřít spolupráci na podporu tohoto řešení i po jeho nasazení. Tato spolupráce zahrnuje poskytování údržby a podpory pro nové řešení, jakož i konzultace řešení a procesní poradenství dle potřeb zákazníka.

Cílem implementace SAP Service Cloud je podpořit práci servisních pracovníků při vyřizování požadavků na záruční a pozáruční servis nebo při vyřizování stížností a dotazů – a tak poskytovat lepší zákaznický servis.

V rámci této spolupráce certifikovaný tým společnosti con4PAS poskytuje průběžnou podporu pro nové řešení, včetně oprav chyb, aktualizací a vylepšení. Tým také pravidelně konzultuje se zákazníkem jeho požadavky na rozvoj a zajišťuje plnou funkčnost řešení v souladu s vytyčenými cíli společnosti.

 

„con4PAS má, na základě dlouhé historie s implementacemi řešení SAP Cloud (od roku 2015), tým zkušených konzultantů, kteří využivají své bohaté know how z předchozích projektů a jsou připraveni navrhout optimální řešení s ohledem na byznysové a technické požadavky zákazníka. I proto většina našich zákazníků přirozeně užívá následných služeb dlouhodobé podpory.“, řekl Ján Ferjo, ředitel rozvoje obchodu, con4PAS.

 

Česká zbrojovka a.s. se sídlem v Uherském Brodě je jednou z hlavních provozních společností holdingu Colt CZ Group SE. Je významným výrobcem a dodavatelem ručních palných zbraní pro civilní využití i ozbrojené složky. Společnost své výrobky exportuje do více než 90 zemí celého světa.

Holding Colt CZ Group SE je společně se svými dceřinými společnostmi jedním z předních světových výrobců ručních palných zbraní pro ozbrojené složky, osobní obranu, lov, sportovní střelbu a další komerční využití. Své produkty prodává především pod značkami Colt, CZ (Česká zbrojovka), Colt Canada, CZ-USA, Dan Wesson a 4M Systems. Součástí skupiny Colt CZ jsou společnosti Colt, Česká zbrojovka, Colt Canada, CZ-USA, 4M Systems a CZ Export. Skupina rovněž drží menšinový podíl ve švédském výrobci optických montážních řešení pro zbraně, společnosti Spuhr i Dalby.

 

 

Související produkty 

Přečtěte si více o řešeních z oblasti péče o zákazníka a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

SAP C4C Intelligent Sales Add-On Dynamic Visit Planning Add-On Service Agent Console Add-On SAP CPQ SAP CRM Sinch Contact Pro