Společnost con4PAS řídí projekt digitální transformace prodeje ve společnosti JIPCO (Mercedes-Benz)

Společnost con4PAS řídí projekt transformace prodeje ve společnosti JIPCO (Mercedes-Benz) | con4PAS

Společnosti con4PAS, přední poskytovatel konzultačních služeb k řešením SAP Customer Experience (CRM), a Juffali Industrial Products Company (JIPCO), přední výrobce a prodejce komerčních vozidel značky Mercedes-Benz na saúdskoarabském trhu, oznámily, že budou spolupracovat na projektu digitální transformace, která má pomoci naplnění cílů společnosti Juffali týkajících se růstu v oblasti podpory prodeje.

18. března 2019

„Společnost JIPCO zavedla novou prodejní strategii spočívající v podpoře novovzniklé produktové řady vozů v regionu středního východu. Abychom této strategii vdechli život, snažili jsme se doladit a vylepšit naše stávající prodejní postupy. Pokud se takový přístup ukáže být funkčním, uplatníme jej napříč všemi divizemi,“ říká Stefan Schnitzler, Obchodní ředitel společnosti Juffali Industrial Products Company.

„To, jak jsme se rozhodli přistupovat k nové produktové řadě, znamená pro IT výzvu jak na to správně navázat s projektem transformace, který bude podporovaný osvědčenými technologiemi a dostatečně propracovaný na to, aby dokázal reagovat na veškeré aktuální i budoucí potřeby společnosti. Je proto nutné zvolit zkušeného partnera, který bude připraven nás celou touto transformací provést,“ říká Oussama Zein, Ředitel centra informačních systémů společnosti Juffali.

„Jako přední poskytovatel konzultačních služeb k řešením Customer Experience (C/4 HANA Suite) a jejich zavádění v oblasti Blízkého východu a severní Afriky uplatní společnost con4PAS své zkušenosti z oboru k tomu, aby tuto transformaci vedla v souladu s nově přijatou firemní strategií společnosti JIPCO. Spolupráce se společností JIPCO na tomto projektu strategické transformace představuje další důkaz důvěry v naše služby, které v této oblasti řešení poskytujeme našim zákazníkům,“ říká Jan Ferjo, Ředitel rozvoje obchodu ve společnosti con4PAS.

 

Společnost Juffali Industrial Products Company (JIPCO) byla založena za účelem vykonávání obchodní činnosti v oblasti prodeje, marketingu a poprodejních služeb pro komerční vozidla značky Mercedes-Benz (MB). Společnost JIPCO je jediným zprostředkovatelem a distributorem komerčních vozidel společnosti Daimler AG v Saúdské Arábii. Společnost JIPCO nabízí ve spolupráci se společností Daimler AG svým zákazníkům nepřekonatelnou kvalitu v podobě produktů značky Mercedes-Benz, spolehlivý servis a podporu i v těch nejodlehlejších oblastech Saúdské Arábie. Společnost JIPCO je také autorizovaným prodejcem nákladních vozidel značek Freightliner a Western Star vyráběných společností Daimler.

 

SAP C4C Reference SIKO

Přečtěte si více o řešení SAP Cloud for Customer z produktového portfolia SAP C/4 HANA Suite a podívejte se na referenci zákazníka SIKO KOUPELNY a.s.