con4PAS sjednocuje integrační platformu ve společnosti Carrier Commercial Refrigeration

con4PAS sjednocuje integrační platformu ve společnosti Carrier Commercial Refrigeration | con4PAS

Přední dodavatel chladicí techniky celosvětového měřítka, společnost Carrier Commercial Refrigeration, sídlící v německém Kolíně nad Rýnem, se v rámci procesu digitální transformace rozhodla sjednotit integrační platformu napříč řešeními. Jako integračního partnera si zvolila con4PAS.

30. září 2019

Na základě svých zkušeností společnost con4PAS navrhla pro Carrier Commercial Refritgeration strategii přechodu pro jednotlivé „nonSAP“ aplikace na platformu SAP Cloud Platform Integration. Sestavila zároveň i podrobný plán integrace těchto aplikací s důrazem na potřeby každého oddělení.

Primárním cílem této transformace je sjednotit integraci většiny „nonSAP“ aplikací se SAP back office na jednu hlavní platformu, která je dostatečně flexibilní na to, aby splňovala nejen současné, ale i budoucí požadavky.

 

Společnost Carrier Commercial Refrigeration je předním dodavatelem vysoce účinných kompletních chladicích systémů a služeb pro maloobchod s potravinami. Má silné zázemí na Středním východě a v Asii, navíc působí i ve více než 20 evropských zemích. Pro zákazníky ze všech typů maloobchodního prodeje potravin v těchto regionech zajišťuje společnost Carrier Commercial Refrigeration širokou škálu řešení a služeb. Její činnost je podporována šesti evropskými a dvěma asijskými závody i špičkovým střediskem výzkumu a vývoje v Německu a Číně.

 

SCPI Zákazníci

Přečtěte si více o řešení SAP Cloud Platform Integration a podívejte se na SAP 119 zákazníků využívající toto řešení.