SAP Industry Days 2021

Jak uspět v digitálním světě? con4PAS byl hlavním partnerem konference SAP Industry Days 2021

Virtuální konference SAP Industry Days 2021, která probíhala od 7. září do 10. září, nabídla mnoho inspirativních příběhů zákazníků a partnerů SAP. con4PAS se jako hlavní partner konference zaměřil na elektronickou komunikaci v nákupních procesech. Zástupci České pošty se v interview podělili o své zkušenosti z úspěšně uskutečněné digitální transformace potvrzování nákupních objednávek dodavateli.

13. října 2021

Čtyřdenní akce, nazvaná SAP Industry Days 2021, se v trendu dnešní doby uskutečnila komplet v online prostředí. Během čtyř tematicky rozdělených dnů vystoupilo 15 partnerských společností a o své inspirativní příběhy a své zkušenosti s řešeními SAP se podělilo 14 zákazníků.

con4PAS jako hlavní partner konference vystoupil s přednáškou „Elektronická komunikace s dodavateli v SAP Business Network“.  V rámci ní tým con4PAS představil řešení podporující elektronickou výměnu dokladů prostřednictvím inteligentní sítě, která umožňuje společnostem vystupovat v různých rolích v rámci business to business spolupráce.

Pro podporu svých nákupních procesů si řešení SAP Ariba zvolila také Česká pošta. O tom, jaké požadavky měla Česká pošta na implementované řešení a zda se je podařilo naplnit, se v interview s con4PAS podělili její zástupci Ing. Ladislav Píša, projektový manažer, a Ing. Jaroslav Podestát, manažer specializovaného útvaru operativní nákup.

Pokud jste konferenci nestihli, nic se neděje. Prezentaci včetně interview s Českou poštou (08:00) si můžete pustit ze záznamu.

Digitální transformace pomocí chytrých investic do inteligentních technologií je v dnešní době stále důležitější, jelikož díky ní mohou společnosti neustále překonávat očekávání svých zákazníků. Zjistěte, jak můžete podpořit nákupní procesy díky cloudovým řešením SAP Ariba Procurement.

Hledáte odpověď na otázku, jak moudře investovat do IT řešení a které IT nástroje by měly být implementovány jako první a které později? Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.  Zeptejte se nás

 

Související produkty

Přečtěte si více o řešeních z oblasti nákupních procesů a řízení vztahu s dodavateli.

SAP Ariba Procurement SAP SRM SAP S/4HANA for Central Procurement

Související články

 SAP Ariba Supplier Lifecycle and Performance

 SAP Ariba Commerce Automation

 Správa kontraktů v prostředí SAP Ariba

 Elektronický podpis přehledně a jednoduše pomocí služby DocuSign

 Nákupní katalogy v cloudovém prostředí SAP Ariba

 SAP Business Network – jednotná inteligentní síť pro obchodní spolupráci

 Mobilní aplikace SAP Ariba Procurement

 SAP Ariba Guided Sourcing

 SAP Ariba Buying

 SAP Ariba Discovery

 Jak se stát dodavatelem v SAP Ariba Network

 SAP Ariba Network – dynamický digitální trh