RAS Al Khaimah EGA se rozhodla pro digitální transformaci procesů ve státní správě

RAS Al Khaimah EGA se rozhodla pro digitální transformaci procesů ve státní správě | con4PAS

Společnosti con4PAS, přední poskytovatel konzultačních služeb k řešením SAP Customer Experience (CRM), a RAS Al Khaimah e-Government Authority (EGA) spolupracují na digitální transformaci procesů ve státní správě.

27. května 2019

Electronic Government Authority (EGA) je poskytovatelem centralizovaných služeb pro ministerstva v Ras Al Khaimah, SAE. EGA se rozhodla pro nasazení řešení Dynamic Process Route Package (DPR Package) vyvinuté společností con4PAS pro snadnější a rychlejší implementaci nových procesů týkajících se různých životních situací a žádostí, např. o stavební povolení.

Hlavními přínosy řešení Dynamic Process Route Package (DPR Package) je:

  • možnost modelování komplexních procesů v grafické podobě,
  • snadné vytváření závislostí
  • a možnost opětovného použití logických celků.

To vše zajišťuje snadné a rychlé modelování nových nebo úpravu stávajících procesů.

 

 

Ras Al Khaimah je jedním z celkem sedmi Emirátů, které se spojily do Spojených arabských emirátů.

Úřad pro elektronickou vládu (EGA) poskytuje centralizované služby vládním úřadům v Ras Al Khaimah v následujících oblastech: technické projektové řízení, správa technických služeb, vzdělávací programy a e-služby. EGA se také snaží vytvořit strategii IT pro vládu v Ras Al Khaimah, realizovat ji ve spolupráci s vládními útvary v Emirátech a podporovat bezpečnost informací prostřednictvím uplatňování mezinárodních bezpečnostních standardů ve vládním Informačním centru Emirátu Ras Al Khaimah.

EGA zajišťuje kvalitu a vedoucí postavení v poskytování služeb všem svým zákazníkům a staví je na špičku svých priorit, aby splňovala jejich potřeby a požadavky, vždy usilovala o implementaci nejlepších mezinárodních postupů v oblasti informačních technologií, aby zvýšila technickou výkonnost instituce, splňovala současné a budoucí potřeby a požadavky vládních oddělení,  zajistila efektivní pracovní prostředí pro zaměstnance ke zlepšení jejich výkonnosti, zjednodušení obchodních procesů a zvýšila spokojenost zákazníků.

Online portál vlády Ras Al Khaimah www.rak.ae je společným oknem všech elektronických služeb pro místní oddělení, k čemuž mu pomáhají některé federální instituce, poskytující své služby občanům a obyvatelům Emirátu Ras Al Khaimah i Spojeným arabským emirátům obecně.