con4PAS podporuje společnost AlJomaih and Shell v jasné strategii růstu podpory prodeje

con4PAS podporuje společnost AlJomaih and Shell v jasné strategii růstu podpory prodeje

Společnosti con4PAS, přední poskytovatel konzultačních služeb k řešením SAP Hybris a jejich zavádění v oblasti Blízkého východu a severní Afriky, a Aljomaih and Shell Lubricating Oil Company Limited, přední dodavatel maziv v Saúdskoarabském království, dnes oznámily, že budou spolupracovat na projektu transformace, která má pomoci naplnění cílů Aljomaih and Shell týkajících se růstu v oblasti podpory prodeje.

16. ledna 2018

AlJomaih and Shell má na saúdskoarabském trhu jasnou strategii růstu a rozšiřování služeb pro maloobchod i velkoobchod. Abychom splnění této strategie napomohli, rozhodli jsme se vrhnout do projektu digitální přeměny, která podpoří náš růst a expanzi, zlepší kontrolu našich aktivit a jejich „viditelnost“ pro naše stávající i nové zákazníky, abychom jim mohli poskytovat co nejlepší služby,“ říká Muhammad Abou-ElFotoh, SAP Manager ve společnosti AlJomaih and Shell Lubricating Oil Company Limited.

„Jako přední poskytovatel konzultačních služeb k řešením SAP Hybris a jejich zavádění v oblasti Blízkého východu a severní Afriky využije společnost con4PAS své řešení a zkušenosti z oboru k tomu, aby tuto transformaci vedla v souladu s firemní strategií, kterou si narýsovala společnost AlJomaih and Shell. Těší nás, že po úspěšné spolupráci se společnostmi, jako jsou alfanar, Gulf Medical Company, Saudi Ceramics a mnohé další, můžeme pomoci také společnosti AlJomaih and Shell, aby byla „digitálně připravena“ na aktuální výzvy, se kterými se na dynamicky se měnícím trhu střetává. Tato spolupráce dokazuje, že věří službám v oblasti řešení SAP Hybris, které poskytujeme našim zákazníkům,“ říká Jan Ferjo, Business Development Director ve společnosti con4PAS.

 

Aljomaih and Shell Lubricating Oil Company Limited je společný podnik společností Aljomaih Holding Company a Shell Overseas Services B.V.

Jako společný podnik propojuje činnost obou společností a zabývá se prodejem maziv Shell na území Saúdskoarabského království. Společnost vlastní špičkovou mísírnu mazacích olejů vybudovanou v Rijádu. Tento závod je schopen vyrábět prvotřídní maziva značky Shell. Kromě mísení maziv v místním závodě společnost také dováží specializovaná maziva z továren Shell po celém světě.

 

SAP Hybris C4C Reference SIKO

Přečtěte si více o řešení SAP Hybris Cloud for Customer a podívejte se na referenci zákazníka SIKO KOUPELNY a.s.