Carrier Commercial Refrigeration spolupracuje s con4PAS na optimalizaci integrační platformy

Carrier Commercial Refrigeration spolupracuje s con4PAS na optimalizaci integrační platformy | con4PAS

Společnost Carrier Commercial Refrigeration (CCR), přední dodavatel vysoce účinných chladicích systémů na klíč a služeb v oblasti maloobchodního prodeje potravin, si vybrala pro optimalizaci integrační platformy společnost con4PAS, jež jako SAP partner je přední integrátor a dodavatel podnikového poradenství a implementačních služeb. Platforma integruje SAP i non-SAP back-office systémy napříč Evropou.

27. srpna 2021

Vzhledem k existenci složitého heterogenního prostředí se společnost Carrier Commercial Refrigeration rozhodla optimalizovat a sjednotit integraci většiny non-SAP aplikací se SAP back-office systémy na jednu hlavní platformu. Zvolila si řešení SAP Cloud Platform Integration (SAP CPI), které je dostatečně flexibilní na to, aby splňovalo nejen současné, ale i budoucí požadavky s ohledem na potřeby každého oddělení.

Jako první byla se SAP back-office za využití platformy SAP CPI integrována aplikace Maurice Ward pro globální spedici, skladování a logistiku. Díky využití standardních předkonfigurovaných rozhraní byla integrace dokončena během několika týdnů a jako osvědčený postup se uplatní i pro ostatní stávající non-SAP aplikace.

Využití platformy SAP CPI se ukázalo jako přínosné, a tak bude dále rozšířena do všech evropských poboček společnosti Carrier jako základní integrační standard.

 

Společnost Carrier Commercial Refrigeration je předním dodavatelem vysoce účinných kompletních chladicích systémů a služeb pro průmyslové odvětví maloobchodního prodeje potravin. Působí ve více než 20 evropských zemích a výrazně se prosazuje na Středním východě i v Asii. Pro zákazníky ze všech typů formátů maloobchodního prodeje potravin napříč těmito regiony zajišťuje společnost Carrier Commercial Refrigeration škálu řešení a služeb. Jejich činnost podporuje šest evropských závodů, dva v Asii a špičková střediska výzkumu a vývoje v Německu a Číně.

Společnost Carrier Commercial Refrigeration je součástí korporace Carrier Global Corporation, světového poskytovatele stavebních technologií. Její systémy a služby, ať už jde o požární bezpečnost, zabezpečení, automatizaci budov, vytápění, větrání, klimatizaci či chlazení, se uplatňují v integrovaných vysoce výkonných budovách, které jsou bezpečnější, luxusnější a udržitelnější. Společnost byla založena roku 1915, stojí na vynálezu moderní klimatizace Willisem Carrierem v roce 1902. Provozuje 51 továren a 39 výzkumných a konstrukčních center po celém světě s více než 53 000 zaměstnanci, kteří obsluhují zákazníky ve více než 180 zemích.

 

 

SAP Integration Suite Zákazníci

Přečtěte si o tomto SAP řešení více a inspirujte se příběhy zákazníků, kteří propojením dat a procesů v rámci celé společnosti dosahují značné provozní efektivity a flexibility.

 

Máte zájem o další informace?


Zeptejte se nás