Přečtěte si, co říkají naši zákazníci

SAP C4C – SAP Service Cloud – Česká zbrojovka

Nasazení řešení SAP Service Cloud

Česká zbrojovka a.s. se sídlem v Uherském Brodě je jednou z hlavních provozních společností holdingu Colt CZ Group SE. Je významným výrobcem a dodavatelem ručních palných zbraní pro civilní využití i ozbrojené složky. Společnost své výrobky exportuje do více než 90 zemí celého světa.

SAP SRM – ČEZ – Severočeské doly

Nasazení centrálního nákupního systému

Dokončení projektu naplnilo náš hlavní cíl harmonizovat procesy nákupu i správu kmenových dat mezi Skupinou ČEZ a skupinou Severočeské doly. Úspěšná realizace projektu umožňuje využít  všechny výhody, které systém přináší, a to včetně podpory elektronické komunikace s dodavateli.

Barbora Dvořáková, ředitelka útvaru Skupinový nákup a služby, ČEZ, a. s.
SAP Ariba – Commerce Automation / Digital Supplier Network – Česká pošta, s.p.

Implementace SAP Ariba Commerce Automation / Digital Supplier Network

Řešení integruje nákupní procesy stávajících systémů SAP ERP a SAP SRM České pošty s cloudovým řešením SAP Ariba Network. Byla aktivována část potvrzování nákupních objednávek dodavateli. Dodavatelé mohou využít pro realizaci svých aktivit webového rozhraní SAP Ariba Network nebo mobilní aplikaci.

SAP C4C – SAP Sales Cloud – CERVA GROUP

Nasazení řešení SAP Sales Cloud

Implementace SAP Cloud Sales přinesla naší společnosti zejména sjednocení prodejních procesů, sjednocení údajů o zákaznících, obchodní vztahy a aktivity spojené se zákazníky. Současně nyní můžeme řídit a vyhodnocovat efektivitu prodejního týmu a k tomu dostávat informace o jednotlivých klíčových ukazatelích výkonnosti.

Petr Horák, Komerční ředitel, CERVA GROUP a.s.
SAP C4C – SAP Sales Cloud – SIKO KOUPELNY

Nasazení řešení SAP Sales Cloud

Rozhodnutí implementovat řešení SAP Cloud for Sales byl prvním klíčovým krokem v SIKO strategickém plánu využít nástroje s vysokou přidanou hodnotou. Cloud platforma představuje pro nás nejvhodnější metodu, která nás udrží v čele rychle měnícího se podnikatelského prostředí.

Tomáš Vala, Místopředseda představenstva, SIKO KOUPELNY a.s.
SAP CCtr & SAP CRM – Vodňanská drůbež

Implementace kontaktního centra (SAP CCtr & SAP CRM)

Přechod kontaktního centra pro příchozí komunikaci s našimi zákazníky na platformu SAP nám přináší vhodné nástroje pro efektivní řízení produktivity našeho Kontaktního centra a je prvním krokem ke komplexní vícekanálové komunikaci naší společnosti v budoucnu.

Ing. Pavla Bublíková, finanční ředitelka, Vodňanská drůbež, a.s.
SAP C/4HANA – SAP Sales & Service Cloud – Salehiya

Nasazení řešení SAP C/4HANA – SAP Sales & Service Cloud

Aby Salehiya podpořila svůj růst, pustila se s con4PAS do transformačního projektu pro oddělení Sales & Service. Cílem projektu bylo zlepšit a zjednodušit náš prodejní proces, udělat jej efektivnější a zákaznicky přívětivější. Po úspěšné realizaci tohoto řešení jsme byli svědkem jeho rychlého přijetí napříč všemi interními odděleními. Sjednocení procesů prodeje a služeb nám nyní umožňuje podniknout další kroky transformace oddělení v souladu s našimi strategickými cíli.

Bandar Al-Otaibi, Information & Change Management Director, Salehiya
SAP C/4HANA – SAP Sales, Service & Marketing Cloud – Saudi Ceramics Company

Nasazení řešení SAP C/4HANA – SAP Sales, Service & Marketing Cloud

Saudi Ceramic Company je předním poskytovatelem kvalitních stavebních řešení, jež zahrnují různé typy keramických produktů (keramické a porcelánové dlaždice, sanitární zařízení a doplňky), elektrické ohřívače vody a koupelnové vybavení, včetně koupelnových van, sprchových vaniček, zrcadel a baterií. Dále tato společnost dodává plasty a červené cihly.

Nahrávám...