Společnost con4PAS již pátým rokem obhájila certifikaci SAP Recognized Expertise

Obhajoba SAP Recognized Expertise in SAP Cloud for Customer | con4PAS

Získali jsme prestižní certifikaci SAP Recognized Expertise v oblasti SAP Cloud for Customer, která je společností SAP udělována na základě přísně definovaných kritérií, jejichž splnění je každoročně vyhodnocováno.

27. října 2020
SAP® Recognized Expertise certifikát pro oblast SAP Cloud for Customer

Společnost con4PAS je jedinou společností v České republice jednou ze 16 společností celosvětově, která certifikát SAP Recognized Expertise in Sales and Service vlastní. Certifikát je udělován na základě splnění přísných kritérií vázaných na počet úspěšně realizovaných projektů, které souvisí s daným řešením či odvětvím, a na množství certifikovaných konzultantů. Pro certifikaci v oblasti SAP Cloud for Customer jsou vyžadováni 3 certifikovaní konzultanti a 3 referenční projekty, u kterých od data go-live neuběhly více než 2 roky.

Obhajoba tohoto certifikátu je dokladem odbornosti a zkušenosti společnosti con4PAS dodávat cloud transformační projekty v obou procesních oblastech řešení SAP Cloud for Customer, jak Sales tak Service.

 

 

 go.con4pas.com/SAP-Recognized-Expertise

SAP® Recognized Expertise for SAP Cloud for Customer logo

 

 

Referenční příběhy

Přečtěte si, co říkají naši zákazníci. Proč se rozhodli právě pro toto řešení? Jaké měli cíle a kterým výzvám čelili? A co jim implementace zvoleného řešení přinesla?