Optimalizace integrační platformy v Carrier Commercial Refrigeration pokračuje

Optimalizace integrační platformy v Carrier Commercial Refrigeration pokračuje | con4PAS

Společnost Carrier Commercial Refrigeration (CCR), přední dodavatel vysoce účinných chladicích systémů a služeb na klíč v oblasti maloobchodního prodeje potravin, rozšiřuje spolupráci s firmou con4PAS, předním SAP partnerem pro podnikové poradenství a implementační služby. Předmětem spolupráce je optimalizace integrační platformy pro back-office systémy SAP napříč Evropou.

9. prosince 2021

Rozhodnutí využít SAP Integration Suite, cloudovou integrační platformu poskytovanou na bázi služby (iPaaS), jako hlavní platformu mezi stávajícím SAP back-office systémem a non-SAP aplikacemi se již v minulosti osvědčilo.

Po úspěšné integraci aplikace Maurice Ward následuje řešení pro cenotvorbu a nabídková řízení CPQ (Configure Price Quote) od společnosti Salesforce. V návaznosti na obchodní cíle stanovené pro rok 2022 bude zvažována i integrace dalších non-SAP aplikací využívaných společností Carrier.

 

Společnost Carrier Commercial Refrigeration je předním dodavatelem vysoce účinných kompletních chladicích systémů a služeb pro průmyslové odvětví maloobchodního prodeje potravin. Působí ve více než 20 evropských zemích a výrazně se prosazuje na Středním východě i v Asii. Pro zákazníky ze všech typů formátů maloobchodního prodeje potravin napříč těmito regiony zajišťuje společnost Carrier Commercial Refrigeration škálu řešení a služeb. Jejich činnost podporuje šest evropských závodů, dva v Asii a špičková střediska výzkumu a vývoje v Německu a Číně.

Společnost Carrier Commercial Refrigeration je součástí korporace Carrier Global Corporation, světového poskytovatele stavebních technologií. Její systémy a služby, ať už jde o požární bezpečnost, zabezpečení, automatizaci budov, vytápění, větrání, klimatizaci či chlazení, se uplatňují v integrovaných vysoce výkonných budovách, které jsou bezpečnější, luxusnější a udržitelnější. Společnost byla založena roku 1915, stojí na vynálezu moderní klimatizace Willisem Carrierem v roce 1902. Provozuje 51 továren a 39 výzkumných a konstrukčních center po celém světě s více než 53 000 zaměstnanci, kteří obsluhují zákazníky ve více než 180 zemích.

 

SAP Integration Suite Zákazníci

Přečtěte si o tomto SAP řešení více a inspirujte se příběhy zákazníků, kteří propojením dat a procesů v rámci celé společnosti dosahují značné provozní efektivity a flexibility.

 

Máte zájem o další informace?


Zeptejte se nás