SAP Ariba – Novinky Q4 2020

SAP Ariba – Novinky Q4 2020 | con4PAS

Co je nového v nákupních řešení SAP Ariba? Představujeme Vám zajímavé funkcionality z nového release Q4 2020.

6. listopadu 2020

Nové funkcionality v oblasti strategického nákupu a správy kontraktů: 

  • Vytváření výběrových řízení pomocí průvodce – jednoduché a intuitivní prostředí pro vypsání RFx, možnost importovat položky z MS Excelu.

  • Optimalizovaná integrace Ariba kontraktů s funkcionalitou S/4HANA Cloud pro centrální nákup – Central Procurement Hub.

  • Nová verze mobilní aplikace „SAP Ariba Procurement mobile app 2.0“ přináší možnost kompletního zpracování projektů výběrových řízení v mobilním zařízení.


Nové funkcionality v oblasti operativního nákupu:

  • Nová možnost používat entitu Závod na hlavičce požadavku v operativním nákupu v řešeních SAP Ariba Buying, SAP Ariba Buying and Invoicing, SAP Ariba Invoice Management za předpokladu, že řešení jsou integrována se systémem SAP ERP nebo SAP S/4HANA.

  • Možnost výchozího nastavení nákupní organizace k vybranému závodu, tak aby bylo zajištěno správné přiřazení nákupní organizace k vybranému závodu a účetnímu okruhu společnosti dle integrace na systém SAP ERP nebo SAP S/4HANA.

  • Možnost aktivovat nový parametr, který zamezí žadateli (i jiným uživatelům) ve výmazu příloh u již schválených objednávek.  Zamezení výmazu přílohu ze schválené nákupní objednávky je důležitým požadavkem k zachování integrity dokumentu.

 

 

Kde získáte další informace?

SAP Ariba new features & SAP Ariba 2011 features

Webový formulář

 

Související

Přečtěte si více o řešeních z oblasti nákupních procesů, řízení vztahu s dodavateli a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

SAP SRM SAP Ariba Network Jak se stát dodavatelem v SAP Ariba Network SAP Ariba Discovery SAP Ariba Buying