Společnost ABT rozšiřuje svou spolupráci s con4PAS v oblasti nákupních procesů

Společnost ABT rozšiřuje svou spolupráci s con4PAS v oblasti nákupních procesů

Skupina Arabian Bulk Trade Limited (ABT) se rozhodla transformovat své stávající procesy s podporou platformy SAP Ariba. Za svého implementačního partnera v projektu digitální transformace si zvolila společnost con4PAS. Pod vedením con4PAS, který je předním poskytovatelem konzultačních služeb pro SAP řešení nákupu, bude nasazena nová strategie, v rámci níž budou úpraveny stávající nákupní procesy a současně  implementovány nákupní procesy nové.

23. června 2020

Cílem celého projektu transformace je zefektivnit a sjednotit stávající procesy a současně zvýšit spolupráci napříč společnostmi skupiny ABT v oblasti nákupu. Řešení SAP Ariba budou použita pro digitalizaci procesů ve třech fázích:

  1. Integrace operativních nákupních transakcí s dodavateli prostřednictvím SAP Ariba Commerce Automation.
  2. Standardizované a rychlejší sourcingové funkce díky SAP Ariba Sourcing.
  3. Zvýšená efektivita managementu smluv zásluhou SAP Ariba Contracts.

Všechny výše uvedené fáze vedou ke zdokonalení strategie  ABT tak, aby budovala smysluplné a pevné vztahy se svými dodavateli.

 

Sameer Khan, senior manažer pro digitální strategii a transformaci v ABT Group, řekl:

Transformace nákupu je obrovským krokem vpřed v celém transformačním procesu, který skupina ABT nedávno zahájila. Navazuje na již probíhající proces transformace kontaktu se zákazníky, který jsme zahájili ve spolupráci s con4PAS. Když se díváme na současnou situaci na trhu, věříme, že je tím správným krokem vpřed k získání konkurenční výhody a že nám pomůže připravit se na výzvy, které v budoucnu očekáváme.“ 

 

 

Arabian Bulk Trade (ABT) Group je holdingová společnost zabývající se distribucí cementu, výrobou kovových struktur lešení, poskytováním přepravních, skladových a logistických služeb. Současně je mezinárodním obchodníkem se stavebními materiály a strategickým dodavatelem zemědělských produktů.

ABT je součástí společnosti Xenel, ta byla založena v roce 1973 potomky jednoho z nejstarších obchodních domů na Středním východě a je v centru skupiny společností vytvořených se sdílenou vizí, kterou je dosažení ekonomického růstu přesunem know-how po různých částech světa. Za 40 let své existence nashromáždila společnost Xenel odborné znalosti v oblasti energetiky, petrochemie, stavebnictví, rozvoje infrastruktury, zdravotnictví, průmyslových služeb, IT, logistiky, nemovitostí a globálního investování.

 

Související

Přečtěte si více o řešeních z oblasti nákupních procesů, řízení vztahu s dodavateli a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

SAP SRM SAP Ariba Network Jak se stát dodavatelem v SAP Ariba Network SAP Ariba Discovery SAP Ariba Buying