Tým con4PAS Vás zve na květnovou konferenci SAP NOW Prague 2022

Tým con4PAS Vás zve na květnovou konferenci SAP NOW Prague 2022 | con4PAS

con4PAS je hlavním partnerem květnové konference SAP NOW Prague 2022 „Cesta k inovaci“, věnující se nejnovějším trendům a vizím v oblasti digitalizace. Připojte se k nám na cestě k inovaci.

27. dubna 2022

Přijďte 24. května 2022 na největší konferenci roku SAP NOW Prague 2022, jejímž hlavním partnerem je con4PAS, přední IT implementační a konzultační společnost a dlouholetý partner SAP. Věnovat se budeme digitální transformaci – na své si přijdou ti, kdo digitální transformaci zahájili, i ti, kteří ji teprve zahájit plánují. Jde o jedinečnou příležitost setkat se s technologickými experty a se zástupci úspěšných společností a zjistit, jak může být i Vaše společnost maximálně efektivní díky jedinečným řešením společnosti SAP, lídra na trhu v oblasti podnikového aplikačního softwaru, která jsou na trhu již 50 let.

con4PAS vystoupí v odpolední části programu, konkrétně v 15:10 (sál B2), s prezentací „Elektronická komunikace s dodavateli ve společnosti GasNet – snadno a rychle“. Prezentaci našich odborníků obohatí osobně o své zkušenosti zástupce společnosti GasNet, největšího provozovatele plynárenské distribuční soustavy v České republice.

O projektu

  • Společnost GasNet se rozhodla, v rámci přechodu na ERP systém S/4HANA CLOUD, pro digitalizaci dodavatelsko-odběratelských vztahů cestou moderního cloudového řešení SAP Business Network, které nabízí intuitivní prostředí pro dodavatele bez nároku na IT infrastrukturu.
  • V rámci implementace byla provedena integrace prostředí SAP Business Network se SAP S/4HANA Cloud prostřednictvím SAP Ariba Commerce Automation. 

Setkat s námi se můžete po celou dobu konference také na stánku con4PAS v prostorách foyer. Večer nabídne prostor k networkingu a celý den nabitý IT završí vystoupení české skupiny Monkey Business.

Využijte tuto příležitost, dosažení 30 let společnosti SAP na českém trhu, potkat zástupce úspěšných firem, technologické experty, i reálné uživatele na jednom místě.

Konference SAP NOW Prague se uskuteční v kongresovém a multifunkčním centru O2 universum, které v roce 2020 vyhrálo prestižní ocenění Stavba roku. Další informace o konferenci naleznete na webových stránkách, nebo se hned registrujte. Jako zákazník máte vstup zdarma.

 

 

Související

Přečtěte si více o řešeních z oblasti nákupních procesů a řízení vztahu s dodavateli.

SAP Ariba Procurement SAP SRM SAP S/4HANA for Central Procurement