con4PAS podporuje skupinu VonRoll s prodejními procesy v řešení SAP Cloud for Customer

Skupina Von Roll zefektivňuje obchodní procesy v řešení SAP Cloud for Customer | con4PAS

Skupina Von Roll (the Von Roll Group) se rozhodla posílit svou globální prodejní organizaci – k řízení vztahů se zákazníky nyní využívá řešení SAP Cloud for Customer. Pro integraci a podporu zvolila con4PAS za svého partnera.

27. srpna 2019

Pod vedením con4PAS, jenž je předním poskytovatelem konzultačních služeb v oblasti SAP Customer Experience (CRM), zaměřujícím se na obchodní procesy a integraci, byla vyvinuta nová strategie pro zlepšení stávajících a implementaci nových obchodních procesů. Současně con4PAS poskytuje stálou podporu řešení SAP Sales Cloud a SAP Cloud Platform Integraton.

Cílem tohoto podpůrného projektu je zefektivnění stávajících procesů a rozšíření možností prodejců tak, aby mohli řídit obchod přímo z Cloud for Customer – bez nutnosti provádět další činnosti v integrovaných systémech. Vývoj ve sledování produktů konkurence, které souvisejí s produkty dané společnosti, znamená velkou výhodu pro obchodní tým při komunikaci s potenciálními zákazníky.

 

Von Roll je švýcarskou průmyslovou skupinou s celosvětovou působností. Ve Švýcarsku je jednou z nejdéle působících průmyslových společností. Specializuje se na produkty i systémy, které souvisejí s elektřinu – jako je výroba energie, její přenos, uchování, stejně tak e-mobility a průmyslové užití.

Obchodní portfolio Von Roll je rozděleno do následujících odvětví:

  • Izolace Von Roll poskytují elektricky izolační produkty, systémy a služby pro generátory, vysokonapěťové i nízkonapěťové motory, transformátory a další zařízení.
  • Kompozitní materiály Von Roll vyrábějí kompozitní materiály a součásti pro celou škálu průmyslových zařízení.

 

SAP C4C Reference SIKO

Přečtěte si více o řešení SAP Cloud for Customer z produktového portfolia SAP C/4 HANA Suite a podívejte se na referenci zákazníka SIKO KOUPELNY a.s.