Ocenění IT projekt roku 2015

Ocenění IT projekt roku 2015 | con4PAS

Proběhl další ročník významné události v IT světě, prestižní ocenění nejúspěšnějších IT projektů za rok 2015, ve kterém projekt nasazení řešení SAP Cloud for Customer ve společnosti SIKO získal zasloužené uznání jako jeden z osmi finalistů.

21. března 2016

DiplomProjekt společnosti SIKO a con4PAS „Nasazení řešení SAP Cloud for Customer“ se stal finalistou prestižní soutěže, kterou vyhlašuje Česká asociace manažerů informačních technologií (CACIO).

Česká asociace manažerů informačních technologií již po třinácté vyhlásila nejúspěšnější projekty v oblasti IT.

Vyhlášení výsledků proběhlo ve velmi slavností atmosféře v rámci společenské akce „CACIO v gala“, která se uskutečnila ve čtvrtek 17. března 2016 v nádherných prostorách Smetanova sálu Autoklubu ČR. Záštitu nad akcí převzal Ing. Jan Bartošek místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Do soutěže bylo přihlášeno 21 IT projektů, ze kterých odborná porota vybrala 8 nejlepších a z nich 3 vítězné.

Projekt „Nasazení řešení SAP Cloud for Customer“ ve společnosti SIKO získal zasloužené uznání jako jeden z osmi finalistů v soutěži IT projekt roku 2015.

„Velmi si cením, že náš projekt patří mezi přední IT projekty v České republice. Nasazení cloudového řešení bylo pro náš tým velkou pracovní výzvou. Jednalo se o první implementaci daného řešení ve střední a východní Evropě, které mělo podpořit transformaci obchodních procesů ve společnosti SIKO, které je ve své oblasti leadrem na trhu.

Projekt byl již oceněn v soutěži SAP Quality Awards 2015 v oblasti inovace pro střední a východní Evropu a o to víc si vážím i dalšího úspěchu. Získané ocenění potvrdilo opětovně vysokou kvalitu jak realizace projektů, tak i jeho přínosů pro zákazníka,“ řekla Petra Terbrová, Projektová manažerka, con4PAS.

 

Společnost SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, a.s. je v současnosti největší specializovanou sítí prodejen v oboru vybavení koupelen a kuchyní, působící ve 42 prodejnách po celé ČR, ve kterých našlo uplatnění téměř 600 zaměstnanců, s ročním obratem přesahujícím 2,5 miliardy Kč.