Prodloužená maintenance pro SAP Business Suite 7

Prodloužená maintenance pro SAP Business Suite 7 | con4PAS

Dne 4. února 2020 společnost SAP oznámila prodloužení inovativního rozvoje SAP S/4HANA až do konce roku 2040. Současně SAP zajistí maintenance základních aplikací SAP Business Suite 7 až do konce roku 2027. Po této fázi offboardingu bude možné se rozhodnout pro rozšířenou maintenance až do konce roku 2030.

12. února 2020

SAP bude do konce roku 2027 držet standardní maintenance aplikace SAP Business Suite 7, které jsou klíčovými aplikacemi SAP Business All-in-One, včetně:

  • SAP ERP 6.0,
  • SAP Customer Relationship Management 7.0,
  • SAP Supply Chain Management 7.0,
  • SAP Supplier Relationship Management 7.0 aplikací,
  • SAP Business Suite využívajícího SAP HANA.

Po skončení fáze běžné maintenance umožní SAP zákazníkům se rozhodnout, zda mají zájem o maintenance aplikací SAP Business Suite 7 i po roce 2028:

  • Zákazník, který potřebuje konverzní fázi základních aplikací Business Suite 7 na SAP S/4 HANA prodloužit, může zvolit nabízenou rozšířenou maintenance. Ta je spojena s navýšením ve výši dvou procentních bodů standardní maintenance pro veškeré nabídky podpory v rozsahu SAP Business Suite 7. Tato možnost bude dostupná po dobu tří let, od začátku roku 2028 do konce roku 2030.
  • Zákazník, který nezvolí rozšířenou maintenance nebo ten, kterému byla rozšířená maintenance ukončena, obdrží speciální maintenance pro své aplikace SAP Business Suite 7.

 

Kde získáte další informace?

Další podrobnosti je možné nalézt v tiskové zprávě a v rozhovoru pro SAP News s Michaelem Kleinemeierem, členem Výkonné rady SAP Digital Business Services, a s Thomasem Saueressigem, členem Výkonné rady SAP Product Engineering, o závazcích dlouhohodobě udržovat SAP S/4HANA a SAP Business Suite 7.

Pro více informací o oznámení SAP a o maintenance strategii navštivte stránky SAP Support Portal:

SAP Business Suite powered by SAP HANA

SAP Note 2881788 (vyžadováno přihlášení)

SAP Note 1648480 (vyžadováno přihlášení)

SAP Note 52505 (vyžadováno přihlášení)

SAP Release Strategy (vyžadováno přihlášení)

Product Availability Matrix (vyžadováno přihlášení)

kbEoTd4UH.iwR7b

Webový formulář

 

Související produkty 

Přečtěte si více o řešeních z oblastí prodejních a nákupních procesů, řízení vztahu s dodavateli či z oblasti péče o zákazníka a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

SAP CRM SAP SRM