Společnost ABT si zvolila con4PAS za svého partnera i v oblasti podpory SAP ERP systémů

Společnost ABT si zvolila con4PAS za svého partnera i v oblasti podpory SAP ERP systémů | con4PAS

Arabian Bulk Trade Group (ABT), holdingová společnost zabývající se distribucí cementu, výrobou kovových struktur lešení, poskytováním přepravních, skladových a logistických služeb, se rozhodla navázat další spolupráci se společností con4PAS za účelem poskytování podpory všech systémů, které zastřešují back-office operace.

21. října 2020

Společnost con4PAS, přední poradenská společnost a implementační partner, který nabízí řešení na platformě SAP, a působí na trhu ve střední Evropě a na Středním východě, poskytuje společnosti ABT komplexní poradenství a podporu v rámci portfolia SAP Customer Experience (SAP CX), pokrývající krom jiných řešení SAP Cloud for Customer (Sales and Service Cloud). Postupně byla jejich spolupráce rozšířena i na oblast nasazení řešení SAP Ariba a SAP Contact Center tak, aby lépe přispívala k naplnění strategického cíle společnosti ABT – stát se plně digitální společností v oblasti nákupu a řízení vztahů se zákazníky.

 

Nedávno se společnosti ABT a con4PAS rozhodly podniknout další kroky a spolupracovat i v oblasti podpory a údržby informačních systémů SAP ERP, které zahrnují implementované moduly SAP Enterprise Resource Planning včetně těch, zastřešující specifické procesy pro dané průmyslové odvětví, jako je SAP Transportation Management (TM). Společnost ABT očekává, že ve spolupráci s con4PAS dosáhne do konce letošního roku svých hlavních cílů stanovených ve strategii digitální transformace.

 

Dlouhodobá spolupráce se společností con4PAS, jejich osvědčené postupy pro oblast podnikání a procesů, které byly průběžně uplatňovány v souladu s naším plánem digitální transformace, nám pomohly rozšířit a upevnit naše partnerství i v oblasti zbývajících řešení SAP. Věříme, že nám tato spolupráce zaručí, že se staneme plně digitální společností, schopnou zastřešit procesy nákupu, obchodní procesy s důrazem orientace na zákazníka a procesy back-office, aby naše společnost byla připravena čelit budoucím výzvám,“ řekl pan Sameer Khan, Senior Manager, Digital Strategy & Transformation ve společnosti ABT Group.

 

 

Arabian Bulk Trade (ABT) Group je holdingová společnost zabývající se distribucí cementu, výrobou kovových struktur lešení, poskytováním přepravních, skladových a logistických služeb. Současně je mezinárodním obchodníkem se stavebními materiály a strategickým dodavatelem zemědělských produktů.

ABT je součástí společnosti Xenel, ta byla založena v roce 1973 potomky jednoho z nejstarších obchodních domů na Středním východě a je v centru skupiny společností vytvořených se sdílenou vizí, kterou je dosažení ekonomického růstu přesunem know-how po různých částech světa. Za 40 let své existence nashromáždila společnost Xenel odborné znalosti v oblasti energetiky, petrochemie, stavebnictví, rozvoje infrastruktury, zdravotnictví, průmyslových služeb, IT, logistiky, nemovitostí a globálního investování.

 

Související

Přečtěte si více o řešeních pro řízení podnikových, nákupních, obchodních procesů, péče o zákazníka a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

SAP ERP SAP SRM SAP CCtr SAP C4C