Společnost Elm rozšířila spolupráci s con4PAS o oblast nákupních procesů

Společnost Elm rozšířila spolupráci s con4PAS o oblast nákupních procesů

Společnost Elm, poskytovatel elektronických služeb pro státní správu a soukromý sektor v Saúdské Arábii, rozšířila spolupráci se společností con4PAS o podporu řešení SAP ARIBA.

9. února 2023

Společnost con4PAS, přední poskytovatel podnikového poradenství a implementačních služeb pro řešení SAP v regionu Blízkého východu (MENA), poskytuje společnosti Elm služby podpory v oblasti portfolia SAP CX, které pokrývá řešení SAP Cloud for Customer (více o implementaci Sales & Service Cloud zde).

Vzhledem k oboustranné důvěře se společnosti Elm a con4PAS rozhodly podniknout další kroky a rozšířit spolupráci o oblast nákupních procesů, která zahrnuje řešení SAP ARIBA.

Dlouhodobá spolupráce založená na osvědčených obchodních a procesních postupech společnosti con4PAS aplikovaných v praxi v souladu s plánem digitální transformace společnosti Elm vedla k rozšíření a prohloubení vzájemného partnerství.

 

Společnost Elm je saúdská akciová společnost ve vlastnictví Veřejného investičního fondu, Public Investment Fund (PID). Služby Elm jsou poskytovány všem, včetně vlády, obchodního sektoru a jednotlivců.

 

 

Související produkty

Přečtěte si více o řešeních z oblasti nákupních procesů a řízení vztahu s dodavateli.

SAP Ariba Procurement SAP SRM SAP S/4HANA for Central Procurement