Společnost Elm zvolila con4PAS k digitální transformaci na platformu SAP C/4 HANA

Společnost Elm zvolila con4PAS k digitální transformaci na platformu SAP C/4 HANA

Společnost Al-Elm Information Security (Elm), poskytovatel elektronických služeb v Saúdské Arábii pro vládní i veřejný sektor, se rozhodla transformovat své stávající procesy na digitální platformu SAP C/4 HANA a zvolila con4PAS za svého implementačního partnera.

9. září 2019

Pod vedením con4PAS, předního poskytovatele konzultačních služeb pro portfolio řešení SAP Customer Experience (CRM), bude zavedena nová strategie ke změně existujících a implementaci nových obchodních a servisních procesů.

Cílem této transformace je nejen zefektivnit a sjednotit stávající procesy, ale i povzbudit spolupráci napříč jednotlivými odděleními. Velkým přínosem, který vedl k nárustu obchodních ukazatelů, je zrychlení a větší jasnost komunikace s partnery společnosti Elm.

 

Al-Elm Information Security Company (Elm) je saúdská akciová společnost ve vlastnictví Veřejného investičního fondu, Public Investment Fund (PID), jenž je investiční složkou Ministerstva financí Saúdské Arábie. Služby Elm jsou poskytovány všem, včetně vlády, obchodního sektoru a jednotlivců.

Roku 1988 byla Elm založena jako Al-Elm Research and Development Company. V té době bylo hlavním úkolem společnosti lokalizovat a předávat znalosti a informační technologie Saúdskoarabskému království k několika výzkumným iniciativám Ministerstva vnitra.

V roce 2002 společnost Elm zahájila svou obchodní činnost a změnila své jméno na Al-Elm Information Security Company. Její služby se týkaly převážně informační bezpečnosti, od navrhování zabezpečených systémů pro společnosti přes provádění infiltračního testování až po poradenství. První služba e-government vznikla v nadcházejících letech uvedením portálu Saudi Umrah.

Rok 2004 znamenal obrat Elm od informační bezpečnosti k poskytování zabezpečených elektronických služeb (e-services). V následujícím roce se stal populárním e-government; Elm ho již dobře znala. Elm pokračovala v poskytování nejrůznějších e-services, než se jí podařilo vytvořit exit/re-entry travel visa v elektronické podobě pro imigranty žijící v zemi. Tak úspěšně vznikla první plně interaktivní e-government služba, která splnila veškeré požadavky na e-services.

V roce 2007 schválil Ministerský kabinet převedení společnosti do vlastnictví Veřejného investičního fondu Saúdské Arábie, čímž se společnost Elm stala uzavřenou akciovou společností.

 

SAP C4C Reference SIKO

Přečtěte si více o řešení SAP Cloud for Customer z produktového portfolia SAP C/4 HANA Suite a podívejte se na referenci zákazníka SIKO KOUPELNY a.s.