Společnost Marvinpac spolupracuje se společností con4PAS na optimalizaci integrační platformy

Společnost Marvinpac spolupracuje se společností con4PAS na optimalizaci integrační platformy

Společnost Marvinpac, přední poskytovatel balicích a výrobních řešení pro značky v oblasti rychloobrátkového spotřebního zboží, a společnost con4PAS, lídr v oblasti podnikového poradenství a implementačních služeb v systému SAP, se rozhodly spojit síly při optimalizaci integrační platformy pro systémy SAP-to-nonSAP.

25. května 2023

V rámci své interní digitalizace se společnost Marvinpac po implementaci systému SAP S/4HANA rozhodla zavést novou integrační platformu pro zákazníky, umožňující elektronickou výměnu dat. Po důkladném prozkoumání aktuální nabídky na trhu a s ohledem na stávající IT prostředí zvolila společnost Marvinpac za nejvhodnější řešení SAP Integration Suite.

„Společnost Marvinpac se vždy snaží poskytovat svým zákazníkům nejmodernější služby, od návrhu a tvorby prototypů obalů a výrobků až po špičkovou IT podporu, která usnadňuje a zefektivňuje vzájemné vztahy. To vše především s cílem co nejlépe sloužit našim zákazníkům. Proto jsme se v rámci naší digitalizace rozhodli učinit další krok a hledali jsme robustní, ale flexibilní integrační platformu. Volba proto přirozeně padla na SAP Integration Suite,“ řekl Jan Pokorný, IT manažer společnosti Marvinpac CZ.

„Jsem velmi rád, že jako dlouholetý osvědčený obchodní partner na místním i globálním trhu v oblasti služeb SAP Cloud můžeme společnosti Marvinpac poskytnout naše služby a podpořit ji tak na její odvážné cestě k digitalizaci,“ řekl Jan Ferjo, ředitel rozvoje obchodu společnosti con4PAS.

 

Od založení společnosti Marvinpac v roce 1999 je jejím posláním zjednodušovat hodnotový řetězec svých klientů z oblasti rychloobrátkového spotřebního zboží a zvyšovat spokojenost koncových spotřebitelů. Společně s našimi klienty navrhujeme udržitelná balicí řešení, která zlepšují jejich marketingovou pozici i výsledný dojem koncového spotřebitele. Podle potřeb našich klientů je naši odborníci mohou doprovázet ve všech fázích hodnotového řetězce – od návrhu a tvorby prototypů, zajišťování a nákupu zdrojů, přes řízení dodavatelského řetězce, výrobu, skladování a distribuci až po zákaznickou podporu.

 

 

SAP Integration Suite Zákazníci

Přečtěte si více o řešení SAP Integration Suite a inspirujte se příběhy zákazníků, kteří propojením dat a procesů v rámci celé společnosti dosahují značné provozní efektivity a flexibility.