Spolupráce con4PAS a Salehiya už pokrývá celou podporu SAP IT, nejen Customer Experience

Spolupráce con4PAS a Salehiya už pokrývá celou podporu SAP IT, nejen Customer Experience

con4PAS, přední společnost zabývající se poradenstvím a implementací SAP IT řešení na trhu MENA, a Salehiya, přední velkoobchodník s lékařskými přístroji na trhu v Saúdské Arábii, se rozhodli rozšířit svou spolupráci. con4PAS se stal výhradním partnerem v oblasti podpory, která nyní pokrývá veškeré procesy back-office spravované v systémech SAP.

13. listopadu 2020

„Dlouhotrvající spolupráce v oblasti SAP Customer Experience nám pomáhá zajistit dosažení našich obchodních cílů, proto jsme se rozhodli rozšířit partnerství s con4PAS na celé portfolio SAP. V dnešních dnech se náš obor bouřlivě a dynamicky mění. Vzájemný vztah založený na znalostech našeho odvětví a znalostech řešení, kterými disponuje společnost con4PAS, nám pomůže dosáhnout v budoucnosti vytyčených cílů,“ říká Bandar Al-Otaibi, ředitel pro Information & Change Management.

 

 

Salehiya Medical zahájila své obchodní činnosti v roce 1964 jako společnost specializovaná na oblast zdravotní péče. V současné době patří mezi přední saúdskoarabské společnosti zabývající se distribucí léčiv, lékařského a laboratorního vybavení, diagnostiky, jednorázových lékařských potřeb, zásob pro nemocnice a spotřebních materiálů.

 

 

con4PAS, a.s., byl založen v roce 2004, kdy se úzce specializoval na integraci SAP CRM systémů pro oblasti SAP CRM (CRM on-prem, Cloud, Contact Center) a SAP SRM. Disponujeme týmem skvělých konzultantů, kteří mají dlouholeté zkušenosti s implementací systémů SAP. Mnoholeté zkušenosti s implementací produktů SAP ve významných společnostech a blízká spolupráce se společností SAP v regionu MENA a v centrální Evropě přispěly k získání mnoha certifikací. con4PAS je první společností ve střední a východní Evropě, které byla udělena certifikace SAP® Recognized Expertise for Cloud for Customer. To vše je zárukou kvality nabízených služeb, stejně tak odborných technických znalostí, což jsme již několikrát potvrdily úspěšným nasazením projektů.

 

Související

Přečtěte si více o řešeních pro řízení podnikových, nákupních, obchodních procesů, péče o zákazníka a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

 

SAP ERP SAP SRM SAP CCtr SAP C4C