Al Salehiya rozšiřuje zákaznickou podporu o vícekanálové cloudové kontaktní centrum

Al Salehiya rozšiřuje zákaznickou podporu o vícekanálové cloudové kontaktní centrum | con4PAS

Společnosti con4PAS, přední poskytovatel konzultačních služeb v oblasti SAP Customer Experience, a Salehiya, přední poskytovatel medicínské techniky na trhu v Saúdské Arábii, oznámili spolupráci na projektu transformace, v rámci kterého dojde k nasazení vícekanálového cloudového kontaktního centra.

1. dubna 2021

Abychom vylepšili naši zákaznickou zkušenost, rozhodli jsme se rozšířit zákaznickou podporu o plnohodnotné kontaktní centrum, které nám umožní spravovat veškerou komunikaci se zákazníky. Věříme, že tento ucelený přístup povede ke sjednocení zákaznické zkušenosti, a to bez ohledu na to, jaký komunikační kanál naši zákazníci využijí,“ říká Bandar Al-Otaibi, Information Technology and Digital Transformation Director ze společnosti Al Salehiya.

 

Kontaktní centrum Sinch se v oblasti MENA regionu setkalo s pozitivní odezvou. Po skupině ABT bude Al Salehiya dalším z našich zákazníků, kteří budou využívat jednotného a bezproblémového zákaznického servisu, založeného na cloudové technologii Sinch,“ říká Jan Ferjo, ředitel pro rozvoj obchodu ze společnosti con4PAS.

 

 

Salehiya Medical zahájila obchodní činnost v roce 1964 jako společnost specializovaná na oblast zdravotní péče. V současné době patří mezi přední saúdskoarabské společnosti zabývající se distribucí léčiv, lékařského a laboratorního vybavení, diagnostiky, jednorázových lékařských potřeb, zásob pro nemocnice a spotřebních materiálů.

 

con4PAS byl založen v roce 2004, kdy se úzce specializoval na integraci SAP systémů pro oblasti SAP CRM (CRM on-prem, Cloud, Contact Center) a SAP SRM. Disponujeme týmem skvělých konzultantů, kteří mají dlouholeté zkušenosti s implementací systémů SAP. Mnohaleté zkušenosti s implementací produktů SAP ve významných společnostech a blízká spolupráce se společností SAP v regionu MENA a v centrální Evropě přispěly k získání mnoha certifikací. con4PAS je první společností ve střední a východní Evropě, které byla udělena certifikace SAP® Recognized Expertise for Cloud for Customer. To vše je zárukou kvality námi nabízených služeb, stejně tak odborných technických znalostí, což jsme již několikrát potvrdili úspěšným nasazením projektů.

 

 

Máte zájem o další informace?

Zeptejte se nás

 

Související produkty 

Přečtěte si více o řešeních z oblasti péče o zákazníka a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

SAP CCtr SAP CRM SAP C4C