Česká zbrojovka bude evidovat servisní požadavky v SAP Service Cloud

Česká zbrojovka bude evidovat servisní požadavky v SAP Service Cloud | con4PAS

Česká zbrojovka, přední výrobce a dodavatel zbraní a příslušenství, se rozhodla automatizovat servisní procesy s řešením SAP Service Cloud. Za implementačního partnera zvolila con4PAS, přední konzultační společnost v oblasti implementace řešení na platformě SAP.

15. prosince 2021

Česká zbrojovka hledala způsob, jak podpořit práci servisních pracovníků při vyřizování požadavků na záruční/pozáruční servis a při vyřizování dotazů nebo stížností – a tak poskytovat lepší zákaznický servis. Zvážila nabízené možnosti, a nakonec se rozhodla pro řešení SAP Service Cloud. Toto cloudové řešení bude implementováno certifikovaným týmem společnosti con4PAS s hlubokými znalostmi v oblasti SAP řešení.

Implementace SAP Service Cloud přináší ucelený pohled na všechny komunikační kanály, ať už jde o e-mail, web, chat, telefon (CTI) nebo sociální média. Intuitivní přehledové obrazovky v kombinaci s analýzou v reálném čase umožní České zbrojovce snadno monitorovat poskytované servisní služby a vytvářet reporty. Řešení je dostupné i na mobilních zařízeních – důležité informace jsou na dosah ruky kdykoliv a kdekoliv. K integraci se stávajícím ERP (resp. SAP S/4HANA) systémem bude použita integrační platforma SAP Integration Suite.

Předpokládá se, že nový systém by mohla Česká zbrojovka začít používat na začátku příštího roku. Již brzy tak bude moci využívat znalostní databázi, více spolupracovat s partnery, být efektivnější a produktivnější, a díky výkonným analytickým nástrojům snadněji predikovat a analyzovat možné scénáře a mířit správným směrem.

 

Česká zbrojovka a.s. (CZUB) je hlavní provozní společností holdingu CZG se sídlem v Uherském Brodě. Vyrábí střelné zbraně pro civilní využití i ozbrojené složky na celém světě. Společnost exportuje do více než 90 zemí. V současnosti jsou střelné zbraně České zbrojovky široce využívány ozbrojenými složkami ve více než 40 zemích po celém světě.

CZG – Česká zbrojovka Group (CZG) je společně se svými dceřinými společnostmi jedním z předních světových výrobců ručních palných zbraní pro ozbrojené složky, osobní obranu, lov, sportovní střelbu a další civilní využití. CZG své produkty prodává především pod značkami CZ (Česká zbrojovka), Colt, CZ-USA, Dan Wesson, Brno Rifles a 4M Systems. Součástí skupiny CZG jsou společnosti Česká zbrojovka, Colt Manufacturing Company, Colt Canada Corporation, CZ-USA, Brno Rifles, 4M Systems a CZ Export. CZG rovněž drží menšinový podíl ve švédském výrobci optických montážních řešení pro zbraně, společnosti Spuhr i Dalby. CZG má své sídlo v České republice a výrobní kapacity v České republice, ve Spojených státech a v Kanadě.

V roce 2021 Česká zbrojovka Group SE (dále jen CZG nebo Skupina; PSE: CZG) dnes oznámila, že po získání všech potřebných regulatorních souhlasů od amerických a kanadských orgánů úspěšně dokončila akvizici 100% podílu ve společnosti Colt Holding Company LLC (dále jen Colt), mateřské společnosti amerického výrobce zbraní Colt’s Manufacturing Company LLC a rovněž jeho kanadské dceřiné společnosti Colt Canada Corporation. Colt je jedním z předních světových designerů, vývojářů a výrobců střelných zbraní. Již více než 175 let zásobuje civilní a vojenské zákazníky a ozbrojené složky v USA a po celém světě.

 

Máte zájem o další informace?

Zeptejte se nás

 

Související produkty 

Přečtěte si více o řešeních z oblasti péče o zákazníka a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

SAP C4C SAP CPQ SAP CRM Sinch CCtr