con4PAS podporuje výhradního dovozce Toyoty v Kataru

con4PAS podporuje výhradního dovozce Toyoty v Kataru | con4PAS

Abdullah Abdulghani & Bros. Co. W.L.L (AAB), výhradní dovozce vozů Toyota a Lexus v Kataru, se rozhodl rozšířit spolupráci se společností con4PAS na podporu všech systémů SAP Customer Experience a Contact Center.

24. května 2021

con4PAS, přední poskytovatel konzultačních služeb SAP na trhu MENA, zajišťuje pro AAB komplexní business poradenství a servisní podporu v oblasti portfolia SAP CX pokrývající řešení SAP Cloud for Customer (Sales a Service), které je integrované s kontaktním centrem společnosti Sinch.

 

Naše dlouhodobá spolupráce se společností con4PAS v rámci oblasti SAP CX řešení nás přivedla k rozhodnutí uzavřít smlouvu o dlouhodobém partnerství. Právě díky tomu jsme schopni plně využívat osvědčených postupů v našem odvětví a plnit cíle, které jsme si stanovili,“ říká Amir Mahmood, ředitel IT ze společnosti AAB.

 

Abdullah Abdulghani & Bros. Co. W.L.L (AAB) je progresivní obchodní skupinou v automobilovém průmyslu, se sídlem v Kataru. Byla založena v roce 1958 a dnes zaměstnává přes 3 000 lidí z různých zemí. AAB je výhradním dovozcem značek Toyota a Lexus a klade důraz na vysokou kvalitu zákaznických služeb.

 

 

Kde získáte další informace?

Webový formulář

 

Související produkty 

Přečtěte si více o řešeních z oblasti péče o zákazníka a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

SAP C4C SAP CPQ SAP CRM Sinch CCtr