con4PAS úspěšně dokončil Sales & Service transformační projekt ve společnosti Salehiya

con4PAS úspěšně dokončil Sales & Service transformační projekt ve společnosti Salehiya | con4PAS

con4PAS, přední společnost zabývající se konzultací a nasazením řešení Customer Experience (CRM) na trhu MENA, a společnost Salehiya, hlavní velkoobchodník s lékařskými prostředky na trhu Saúdské Arábie, oznámili úspěšnou realizaci projektu obchodní transformace, jež podpoří strategický růst společnosti Salehiya v oblasti obchodu a servisu.

16. října 2019

“Aby Salehiya podpořila svůj růst, pustila se s con4PAS do transformačního projektu pro oddělení Sales & Service. Cílem projektu bylo zlepšit a zjednodušit náš prodejní proces, udělat jej efektivnější a zákaznicky přívětivější. Po úspěšné realizaci tohoto řešení jsme byli svědkem jeho rychlého přijetí napříč všemi interními odděleními. Sjednocení procesů prodeje a služeb nám nyní umožňuje podniknout další kroky transformace oddělení v souladu s našimi strategickými cíli.” (Bandar Al-Otaibi, Information & Change Management Director, Salehiya)

“Jsem velmi potěšen, že naše zkušenosti a vedení tohoto projektu opět vyústily v dosažení stanovených cílů a že náš Cloud tým pomohl s digitální transformací v oblasti Sales & Service procesů další společnosti.” (Jan Ferjo, Business Development Director, con4PAS)

 

 

Projekt obchodní transformace ve společnosti Salehiya byl nedávno oceněn cenou “Exceptionally Fast Go-Live”, která se udělovala na fóru “SAP Customer Experience Live” pořádaném v Dubai.

 

 

Salehiya Medical zahájila své obchodní činnosti v roce 1964 jako společnost specializovaná na oblast zdravotní péče. V současné době patří mezi přední saúdskoarabské společnosti zabývající se distribucí léčiv, lékařského a laboratorního vybavení, diagnostiky, jednorázových lékařských potřeb, zásob pro nemocnice a spotřebních materiálů.

 

con4PAS, a.s., byl založen v roce 2004, kdy se úzce specializoval na integraci SAP CRM systémů pro oblasti SAP CRM (CRM on-prem, Cloud, Contact Center) a SAP SRM. Disponujeme týmem skvělých konzultantů, kteří mají dlouholeté zkušenosti s implementací systémů SAP. Mnoholeté zkušenosti s implementací produktů SAP ve významných společnostech a blízká spolupráce se společností SAP v regionu MENA a v centrální Evropě přispěly k získání mnoha certifikací. con4PAS je první společností ve střední a východní Evropě, které byla udělena certifikace SAP® Recognized Expertise for Cloud for Customer. To vše je zárukou kvality nabízených služeb, stejně tak odborných technických znalostí, což jsme již několikrát potvrdily úspěšným nasazením projektů.

 

SAP C4C Reference

Přečtěte si více o řešení SAP Cloud for Customer z produktového portfolia SAP C/4 HANA Suite a podívejte se na referenční zákazníky, kteří toto řešení již využívají .