Přečtěte si, co říkají naši zákazníci

SAP C4C – SAP Sales Cloud – CERVA GROUP

Nasazení řešení SAP Sales Cloud

Implementace SAP Cloud Sales přinesla naší společnosti zejména sjednocení prodejních procesů, sjednocení údajů o zákaznících, obchodní vztahy a aktivity spojené se zákazníky. Současně nyní můžeme řídit a vyhodnocovat efektivitu prodejního týmu a k tomu dostávat informace o jednotlivých klíčových ukazatelích výkonnosti.

Petr Horák, Komerční ředitel, CERVA GROUP a.s.
SAP C4C – SAP Sales Cloud – SIKO KOUPELNY

Nasazení řešení SAP Sales Cloud

Rozhodnutí implementovat řešení SAP Cloud for Sales byl prvním klíčovým krokem v SIKO strategickém plánu využít nástroje s vysokou přidanou hodnotou. Cloud platforma představuje pro nás nejvhodnější metodu, která nás udrží v čele rychle měnícího se podnikatelského prostředí.

Tomáš Vala, Místopředseda představenstva, SIKO KOUPELNY a.s.
SAP C/4HANA – SAP Sales & Service Cloud – Salehiya

Nasazení řešení SAP C/4HANA – SAP Sales & Service Cloud

Aby Salehiya podpořila svůj růst, pustila se s con4PAS do transformačního projektu pro oddělení Sales & Service. Cílem projektu bylo zlepšit a zjednodušit náš prodejní proces, udělat jej efektivnější a zákaznicky přívětivější. Po úspěšné realizaci tohoto řešení jsme byli svědkem jeho rychlého přijetí napříč všemi interními odděleními. Sjednocení procesů prodeje a služeb nám nyní umožňuje podniknout další kroky transformace oddělení v souladu s našimi strategickými cíli.

Bandar Al-Otaibi, Information & Change Management Director, Salehiya
SAP C/4HANA – SAP Sales, Service & Marketing Cloud – Saudi Ceramics Company

Nasazení řešení SAP C/4HANA – SAP Sales, Service & Marketing Cloud

Saudi Ceramic Company je předním poskytovatelem kvalitních stavebních řešení, jež zahrnují různé typy keramických produktů (keramické a porcelánové dlaždice, sanitární zařízení a doplňky), elektrické ohřívače vody a koupelnové vybavení, včetně koupelnových van, sprchových vaniček, zrcadel a baterií. Dále tato společnost dodává plasty a červené cihly.

SAP C4C – SAP Sales Cloud – AlJomaih and Shell Lubricating Oil Company

Nasazení řešení SAP Sales Cloud

AlJomaih a Shell mají na saúdském trhu jasnou strategii směřující k růstu a expanzi poskytovaných služeb jak v maloobchodě, tak ve velkoobchodě. Abychom tuto strategii podpořili, rozhodli jsme se začít s takovým projektem digitální transformace, který by poháněl růst našich prodejů a expanzi, přinášel lepší kontrolu a vyšší transparentnost činností směrem k naším stávajícím i novým zákazníkům tak, abychom jim mohli poskytovat ty nejlepší možné služby.

Muhammad Abou-ElFotoh, SAP Manager, AlJomaih and Shell Lubricating Oil Company Limited
SAP C4C – SAP Sales Cloud – HIDADA

Nasazení řešení SAP Sales Cloud

Obchodní expanzi společnosti HIDADA je třeba podpořit odpovídajícími technologiemi, skrz které bude management moci efektivně reagovat na dynamicky se měnící situaci na trhu. Po pečlivém zvážení existujících IT nabídek na trhu, se HIDADA rozhodla použít řešení SAP Cloud for Customer k tomu, aby flexibilně reagovala na výzvy, jimž čelí při mezinárodním obchodování.

Mansoor Ali, SAP Project Manager, HIDADA
SAP C4C – SAP Service Cloud – Sharjah Co-op Society

Nasazení řešení SAP Service Cloud

Z obyčejného malého obchodu v Maysalounu se společnost Sharjah Cooperative Society (SCS) rozrostla tak, že se nyní může pochlubit 20 pobočkami napříč emiráty. Její ambiciózní plán zahrnuje vybudování největšího obchodního a marketingového komplexu ve Spojených arabských emirátech.  Cílem společnosti je prodávat spotřebitelům jídlo a výživové produkty za dostupné ceny, nejnižších cen a zároveň nejlepších poskytovaných služeb chce dosáhnout díky nabídce veškerého základního zboží.

SAP C4C – SAP Service Cloud – Gulf Medical Company, Ltd.

Nasazení řešení SAP Service Cloud

Gulf Medical Company, Ltd., dodává zdravotní prostředky. Společnost nabízí snímkování, radiační onkologii, digitální radiografické přístroje, stejně tak přístroje pro lékaře se zaměřením na oblast kardiovaskulárního systému, kritické péče, anestezii, různé chirurgické zákroky a léčbu dýchacích cest. Společnost Gulf Medical Company poskytuje servis zákazníkům v zemích Perského zálivu.

Nahrávám...