Dynamic Visit Planning pro dynamické plánování návštěv u zákazníků

Dynamic Visit Planning pro dynamické plánování návštěv u zákazníků | con4PAS

Pro mnoho organizací jsou návštěvy zákazníků nedílnou součástí jejich činnosti. Obchodníci v terénu či týmy zodpovědné za maloobchodní prodej se opírají v plnění svých úkolů o fyzické návštěvy. Překonejte výzvy spojené s plánováním návštěv pomocí Dynamic Visit Planning. Tento add-on pro SAP Sales Cloud umožňuje organizaci inteligentně optimalizovat logistiku s cílem maximalizovat výkon, šetřit čas a snižovat náklady.

19. ledna 2022

Inteligentní nástroj pro automatizaci a optimalizaci plánování tras

1. Zlepšení efektivity návštěv

Add-on Dynamic Visit Planning pro řešení SAP Sales Cloud automatizuje plánování návštěv u zákazníků. Vše je jednoduché a efektivní.

2. Zabudovaná umělá inteligence

K dynamické optimalizaci tras jsou využívána historická data a zabudovaná umělá inteligence. Historická data dopravních údajů umožňují naplánovat co nejkratší cestu, aby obchodní zástupci mohli co nejlépe využít čas, který stráví se zákazníky, a rozvíjet obchodní vztahy.

3. Doporučení, kterého zákazníka navštívit

Ruční (manuální) plánování tras je časově náročné a často se nezaměřuje na správné zákazníky. Nově dostupné dynamické plánování návštěv dává obchodním zástupcům lepší doporučení ohledně toho, kterého zákazníka navštívit.

4. Automatizované plánování tras

Automatizované plánování tras návštěv na základě definovaných pravidel reflektující signály trhu umožňuje obchodnímu týmu cílit na správné zákazníky ve správný čas.

5. Návštěvy dle rozvrhu i ad-hoc

Podporováno je plánování návštěv dle rozvrhu i ad-hoc. Obchodní zástupci si mohou naplánovat svůj den pomocí seznamu prioritních účtů, který využívá parametry, jako je pokrytí návštěv, perfektní skóre prodejny (tzv. perfect store scores), atributy účtu atd.

 

Dynamic Visit Planning v akci – podívejte se na ukázkové demo video

 

Zdroje

SAP Help Portal: Dynamic Visit Planning Add-On for SAP Sales Cloud

YouTube: SAP Cloud for Customer

 

Kde získáte další informace?

Wiki stránka SAP CX Cloud obsahuje oznámení a informace o portfoliu SAP Sales & Service Cloud. Doporučujeme všem, kteří se zajímají o SAP Sales & Service Cloud, si tuto stránku uložit. Pro přístup na stránku wiki je potřeba S-uživatel.

SAP Customer Experience Wiki – SAP Sales & Service Cloud (Cloud for Customer)

Webový formulář

 

Související produkty 

Přečtěte si více o řešeních z oblasti péče o zákazníka a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

SAP C4C SAP CPQ SAP CRM Sinch Contact Pro