Módní trend, nebo skutečné zrychlení procesů – co přináší SAP mobilní aplikace?

Módní trend, nebo skutečné zrychlení procesů – co přináší SAP mobilní aplikace? | con4PAS

Nedílnou součástí každého chytrého telefonu jsou mobilní aplikace. Chytrý mobilní telefon se stal nezbytnou součástí osobního a zejména pracovního života každého z nás.

29. ledna 2020

V dnešním uspěchaném světě je důležité pohotově a pružně reagovat na úkoly a příležitosti, mít přehled o aktuálních stavech procesů i dokladů, což nám bez pochyby mobilní aplikace dovolují.

Mobilní aplikace by měly sloužit jako podpora procesů, nikoliv však jako jejich základní stavební kámen.

Jsou však mobilní aplikace vhodné pro všechny firemní procesy a všechny uživatele?  A jaké aplikace je možné využít v kombinaci s informačními systémy SAP?

Mobilní aplikace SAP jsou obvykle navrženy jednoúčelově, proto je důležité správné skupině uživatelů přiřadit správnou aplikaci a stanovit účel používání.

Rozhodně nebudeme chtít po účetní, aby zadávala fakturu pomocí mobilní aplikace a na malé obrazovce svého telefonu kontrolovala nebo doplňovala důležité informace, které souvisejí s platebními záležitostmi. Na druhou stranu existují vybrané mobilní aplikace SAP, které umožní vytvořit nákupní požadavek (ukázka) nebo schválit žádost o dovolenou podřízeného (ukázka) – to je ten správný „šálek čaje“ pro využití moderních technologií.

 

Nejvíce mobilní aplikace také ocení uživatelé, kteří se pohybují v terénu a mohou díky nim provést servisní zásah okamžitě po jeho obdržení do svého mobilního telefonu (ukázka). Dodavatel může dokonce pomocí mobilní aplikace okamžitě vyřídit vaše požadavky a zrychlit tak celý proces objednávání (ukázka).

 

Závěrem bychom rádi dodali, že využití mobilních aplikací SAP dává jiný, moderní pohled na práci se systémy SAP. Mobilní aplikace přispívají ke zrychlení obchodních procesů, a hlavně šetří to nejcennější a tím je čas uživatelů.

 

Kde získáte další informace?

kbEoTd4UH.iwR7b

Webový formulář

 

Související produkty 

Přečtěte si více o řešeních z oblastí prodejních a nákupních procesů, řízení vztahu s dodavateli či z oblasti péče o zákazníka a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

SAP SRM SAP Ariba Network SAP C4C SAP CPQ SAP CRM SAP CCtr