Co je nového v SAP Service Cloud & Integrace 2102?

SAP Service Cloud & Integrace – Co je nového – Únor 2021 | con4PAS

Společnost SAP během víkendu 6.–7. února 2021 provedla upgrade všech klientů testovacího prostředí. Klienti produkčního prostředí byli aktualizováni o víkendu 20. a 21. února 2021. Společnost SAP jako obvykle představila řadu nových funkcí a vylepšení systému. Většinou se jedná o vylepšení stávajících funkcí, avšak budou zavedeny i některé zcela nové funkce. Seznamte se s novinkami ve světě cloudových služeb SAP ve verzi 2102.

15. února 2021

Co je nového v oblasti servisu a integrace

Nových funkcionalit a inovací je ve verzi 2102 opět mnoho. Z oblasti servisu a integrace jsme pro Vás vybrali a popsali ty nejzajímavější.

Služební kanály – E-mail

  • Podpora kanálu pro skryté kopie (BCC) pro B2C sdělení – nyní je možné zaslat e-mail na kanál podpory vedený ve skryté kopii (BCC) pro scénáře B2C komunikace. Tyto kanály vedené ve skryté kopii (BCC) rovněž povedou k vytvoření servisního požadavku podpory pro B2C komunikaci, které dříve končily jako chyba v nástroji pro sledování webové služby.

Support of Channel in BCC for B2C

  • Vícenásobné přiřazení nepřiřazených e-mailů – zástupci podpory nyní mohou ke stávajícímu servisnímu požadavku podpory přiřadit několik nepřiřazených e-mailů najednou. To znamená, že pro více e-mailů nemusí opakovat stejnou operaci několikrát.

Multi-Assignment of un-associated e-mails

  • Nová zástupná pole v podpisových šablonách – v podpisových šablonách jsou přidána k použití nová zástupná pole pro „zaměstnání uživatele“ a „stav organizace“.

 

Zapsaný produkt

  • Aktivace funkce rychlého vytvoření – v nastavení rozsahu je nyní možné povolit obrazovku rychlého vytvoření pro zapsané produkty.

 

Smlouvy

  • Následná příležitost – jak smlouvy o poskytování služeb, tak kupní smlouvy nyní podporují možnost přenesení informací ze smlouvy do následné příležitosti. Zejména se jedná o informace v záhlaví smlouvy a rovněž položky smlouvy. To urychlí scénáře obnovení smlouvy, protože uživatelé nemusí ručně přidávat potřebné položky smlouvy jako produkty spojené s příležitostí.

Contracts 1

Contracts 2

Nový grafický motiv Saphira

New Theme Saphira

Obchodní partner

  • Vyhledávání kontaktů podle osobní e-mailové adresy – pole pro osobní e-mailovou adresu je nyní k dispozici pro pokročilé vyhledávání kontaktních údajů.

Search Contacts by personal e-mail address

Seznam produktů

  • Návrhy produktů mohou záviset na druhu cenové nabídky, objednávce nebo obchodní příležitosti.

Product List

Nástroje pro klíčové uživatele

  • Administrátoři mohou nyní používat pravidla pro nastavení výchozího hodnoty pro jakékoli pole (platí pouze pro obrazovky rychlého vytváření).

Key User Tools 1Key User Tools 2

 

 

Kde získáte další informace?

Webový formulář

 

Související produkty 

Přečtěte si více o řešeních z oblasti péče o zákazníka a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

SAP C4C SAP CPQ SAP CRM SAP CCtr