Cloudová digitální transformace vícekanálové komunikace v SENDDEX, divizi společnosti SBT

Cloudová digitální transformace vícekanálové komunikace v SENDDEX, divizi společnosti SBT | con4PAS

SENDDEX, přední dopravní společnost v Království Saúdské Arábie, a společnost con4PAS, přední partner společnosti SAP v oblasti podnikového poradenství a implementačních služeb, oznámily úspěšné spuštění vícekanálové komunikace založené na cloudovém řešení Sinch Contact Pro (dříve SAP Contact Center 365).

3. listopadu 2021

SENDDEX je jednou z prvních společností, které využívají kompletní vícekanálovou komunikaci se zákazníky založenou na řešení společnosti Sinch po jeho nedávné akvizici od společnosti SAP. Divizní společnost SBT, SENDDEX, si přála flexibilní řešení, které zefektivní práci servisních agentů, zrychlí obchodní procesy a současně zlepší zákaznický servis.

Sinch Contact Pro (dříve SAP Contact Center 365) je flexibilní řešení, které umožňuje začít v malém měřítku a následně růst. Nasazení kontaktního centra od Sinch, pod vedením společnosti con4PAS, podpořilo digitalizaci společnosti SENDDEX a zároveň jí umožnilo využívat jedno holistické řešení. Cloudové řešení s minimálními náklady na hardware je nativně a hladce integrováno do stávajícího řešení SAP Service Cloud (SAP Cloud for Customer), integrace proběhla ověřeným způsobem a dle osvědčených postupů.

Nyní může SENDDEX veškerou příchozí a odchozí komunikaci v reálném čase zachytit, zpracovat a reagovat na ni. Rychlé a jednotné odpovědi zvyšují kvalitu zákaznického servisu a spokojenost zákazníků.

 

Úspěšné dokončení cloudové digitální transformace komunikační platformy pro zákazníky je dalším krokem na cestě k dosažení strategického cíle společnosti stát se plně digitalizovanou společností ve všech hlavních oblastech. Dosažením tohoto milníku jsme připraveni reagovat na všechny výzvy, které může přinést dnešní dynamický trh,“ říká Sameer Khan, Digital Transformation Senior Manager ve společnosti SBT.

 

Saudi Bulk Transport Limited (SBT), společnost ze skupiny Xenel, je přední společnost poskytující komplexní logistická řešení v Království Saúdské Arábie. Jde o jednoho z nejlepších poskytovatelů služeb dodavatelského řetězce v Saúdské Arábii. Společnost SBT byla založena v roce 1977 a má tři hlavní obchodní divize: Expresní a všeobecnou přepravu (SENDDEX), Skladovací a distribuční služby (STOREX) a Komplexní integrovaná logistická řešení (LOGISTEX).

Xenel je umístěn v centru skupiny společností. Byl založen v roce 1973 potomky jednoho z nejstarších obchodních domů na Středním východě. Během své 40leté historie si společnost Xenel vybudovala odborné znalosti v oblasti energetiky, petrochemie, stavebnictví, rozvoje infrastruktury, zdravotnictví, průmyslu, IT, logistiky, nemovitostí a globálního investování.

 

 

Máte zájem o další informace?

Zeptejte se nás

 

Související produkty 

Přečtěte si více o řešeních z oblasti péče o zákazníka a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

Sinch Contact Pro SAP C4C SAP CPQ SAP CRM