con4PAS konsoliduje vícekanálovou komunikaci zákazníků ve společnosti alfanar

con4PAS konsoliduje vícekanálovou komunikaci zákazníků ve společnosti alfanar

con4PAS, přední poskytovatel podnikového poradenství a implementačních služeb na trhu MENA, a společnost alfanar nedávno oznámily spolupráci na projektu implementace řešení Sinch Contact Pro.

16. listopadu 2021

Cílem společnosti alfanar je stát se plně digitalizovanou společností, orientující se na zákazníka a využívající jedno holistické řešení. Aby alfanar dosáhl tohoto cíle, rozhodl se rozšířit své procesy zákaznické podpory o cloudové vícekanálové kontaktní centrum Sinch Contact Pro. Do stávajícího IT prostředí společnosti alfanar tyto procesy nasadí con4PAS, který má bohaté zušenosti s poradenstvím a nasazováním řešení SAP pro zákaznickou zkušenost.

Sinch Contact Pro bude nativně integrováno s využitím osvědčených postupů nasazení do stávajícího řešení SAP Service Cloud (SAP Cloud for Customer). Společnosti alfanar umožní poskytovat lepší služby zákazníkům při současném dodržení firemní strategie. Díky úspěšné implementaci získají servisní agenti společnosti alfanar schopnost zachytit, zpracovat a reagovat na jakoukoli příchozí hlasovou komunikaci v reálném čase. Plánovaným dalším krokem je rozšíření o kanál sociálních médií.

 

„Sinch Contact Pro, cloudové řešení kontaktního centra, se v oblasti regionu MENA setkalo s pozitivní odezvou. Po úspěšných projektech realizovaných ve společnostech ABT Group a Al Salehiya se stane alfanar další společností, která bude využívat komplexní cloudové služby zákazníkům založené na technologii Sinch,“ uvedl Ján Ferjo, ředitel pro rozvoj obchodu ve společnosti con4PAS.

 

alfanar je saúdskoarabská společnost, která se zabývá především výrobou stavebních elektroinstalací, EPC řešeními pro konvenční a obnovitelné elektrárny, souvisejícími inženýrskými službami a projektováním. Společnost alfanar má mezinárodní zastoupení na Blízkém východě, v Asii, Africe i v Evropě.

 

Máte zájem o další informace?

Zeptejte se nás

 

Související produkty 

Přečtěte si více o řešeních z oblasti péče o zákazníka a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

Sinch Contact Pro SAP C4C SAP CPQ SAP CRM