GASCO nasazuje prediktivní analytické řešení pro předpověď poptávky a automatizaci objednávky

GASCO nasazuje prediktivní analytické řešení pro předpověď poptávky a automatizaci objednávky | con4PAS

National Gas and Industrialization Co. (GASCO), národní distributor LPG v Saúdské Arábii, spolupracoval se společností con4PAS, předním poskytovatelem poradenství v oblasti SAP Customer Experience, na automatizaci doplňování plynu do nádrží svých zákazníků.

7. září 2021

GASCO nasazuje prediktivní analytické řešení pro předpověď poptávky a automatizaci objednávky

Společnost GASCO chtěla navázat na úspěch nasazení řešení SAP Cloud for Customer pro podporu automatizace prodeje a zjednodušit opětovné objednávání plynu pro komerční zákazníky a zákazníky z oblasti průmyslu a zemědělství, a umožnit svým prodejcům lépe předpovídat poptávku. Tito zákazníci používají nadzemní nebo podzemní nádrže různých kapacit. Automatizace doplňování by významně rozšířila schopnost společnosti GASCO přijímat nové objednávky.

con4PAS použil výkonné statistické techniky a strojové učení k vývoji prediktivního analytického modelu, který využívá aktuální a historické údaje o objednávkách zákazníků k výpočtu a návrhu pravděpodobného data příštího tankování. Model zohlednil výjimky a hraniční scénáře. Zákazníci dostanou na své mobilní telefony upozornění, které jim umožní provést objednávku jedním kliknutím. Díky předvídání objednávek zákazníků je GASCO efektivnější v oblasti plánování poptávky a dodávek.

 

Možnost doplňovat plyn prostřednictvím prediktivní analýzy přináší nebývalé pohodlí našim zákazníkům, ti nyní mohou provádět včasné mobilní objednávky a vyhnout se překvapením," řekl Fahad Ibn Ateeq, CIO ze společnosti GASCO. „Důvěřovali jsme společnosti con4PAS, že využije pokročilou analytiku, a s výsledky jsme spokojeni.

 

Toto řešení je působivým příkladem digitální transformace probíhající ve společnosti GASCO.

 

Fahad dodal: „Automatizace umožňuje pracovníkům kontaktního centra soustředit se na důležitější úkoly. Objednávání LPG se stává módní záležitostí.

 

National Gas and Industrialization Co. (známá jako GASCO) je veřejná společnost – od ledna 1993 je na saúdské burze jako „Tadawul“ (TDWL). GASCO se zaměřuje na oblast plynárenství. Společnost sídlí v Rijádu v Saúdské Arábii, byla založena v prosinci 1963.

 

Máte zájem o další informace?

Zeptejte se nás

 

Související produkty 

Přečtěte si více o řešeních z oblasti péče o zákazníka a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

SAP C4C SAP CPQ Business Intelligence SAP CRM Sinch CCtr