Společnost GASCO slaví úspěch na soutěži Middle East Technology Excellence Awards 2021

Společnost GASCO slaví úspěch na soutěži Middle East Technology Excellence Awards 2021 | con4PAS

Řešení automatizující doplňování plynu do nádrží zákazníků, které con4PAS implementoval u národního distributora LPG v Saúdské Arábii, ve společnosti National Gas and Industrialization Co. (GASCO), získalo ocenění AI – Oil & Gas na Middle East Technology Excellence Awards 2021.

1. prosince 2021

Nový proces, který společnost con4PAS implementovala nad stávajícím systémem automatizace prodeje SAP Cloud for Customer, vyhrál v soutěži Middle East Technology Excellence Awards 2021 kategorii AI – Oil & Gas.

Obchodní zákazníci společnosti GASCO objednávají doplňování svých nadzemních nebo podzemní nádrží různých kapacit prostřednictvím mobilního telefonu. Díky předvídání objednávek zákazníků je GASCO efektivnější v oblasti plánování poptávky a dodávek.

Oceněné řešení je působivým příkladem digitální transformace, která ve společnosti GASCO probíhá. Zahrnuje:

  • platformu prediktivní analýzy, která využívá výkonné statistické techniky a strojové učení,
  • mobilní aplikaci nové generace, jež umožňuje objednávání jediným kliknutím,
  • a optimalizaci plánování dodávek a poptávky.

 

„Možnost doplňovat plyn prostřednictvím prediktivní analýzy přináší nebývalé pohodlí našim zákazníkům. Ti nyní mohou provádět včasné mobilní objednávky a vyhnout se překvapením. Důvěřovali jsme společnosti con4PAS, že využije pokročilou analytiku, a s výsledky jsme spokojeni.“ řekl Fahad Ibn Ateeq, GM (A), Technology & Transformation.

 

National Gas and Industrialization Co. (známá jako GASCO) je veřejná společnost – od ledna 1993 je na saúdské burze jako „Tadawul“ (TDWL). GASCO se zaměřuje na oblast plynárenství. Společnost sídlí v Rijádu v Saúdské Arábii, byla založena v prosinci 1963.

 

 

Máte zájem o další informace?

Zeptejte se nás

 

Související produkty 

Přečtěte si více o řešeních z oblasti péče o zákazníka a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

SAP C4C SAP CPQ Business Intelligence SAP CRM Sinch CCtr