První letošní online setkání s con4PAS

První letošní online setkání s con4PAS  | con4PAS

V úterý 16. února 2021 se uskutečnil první letošní webinář, který con4PAS pořádal v rámci série tematicky orientovaných webinářů, které se zaměřují na specifické potřeby jednotlivých oddělení ve společnostech.

8. března 2021

Konsolidace obchodních aktivit v online světě

Webinář cílil na sdílení našich zkušeností s úspěšným nasazením cloudových technologií, osvědčené praktiky v obchodních procesech, nebo doporučené postupy konsolidace. Uvedli jsme příklady zkušeností s cloudovými řešeními u některých z našich zákazníků, jako je například Shell, Mercedes, alfanar, nebo CERVA a jejich důvody implementaci daných řešení. 

 

Podívejte se na záznam z našeho setkání

 

 

Tímto webinářem jsme zahájili sérii letošních inspirativních online setkání, které mají za cíl Vám přinést nové podněty a nápady pro podporu rozvoje Vaší společnosti. Všechna témata, která pro Vás tento rok připravujeme, naleznete níže. Pokud Vás některá z níže připravovaných témat zaujala, můžete si již nyní zarezervovat své místo pomocí krátkého online formuláře. Pozvánku na Vámi zvolená setkání Vám vždy zašleme s dostatečným předstihem.