Kolik do toho investovat? Spolupráce marketingu a obchodu v praxi

Datum 8. dubna 2021 od 10:00 do 11:00
Místo Webinář
Téma Kolik do toho investovat? Spolupráce marketingu a obchodu v praxi.
Cena Zdarma

Podívejte se na záznam z našeho virtuálního setkání

 

Na tomto webináři jsme se věnovali marketingovým procesům a jejich nasazení u našich vybraných zákazníků. Zaměřili jsme se na důvody, které vedou jednotlivé společnosti k investicím do Cloudových řešení a jaká bývají jejich očekávání a východiska. Dále jsme si představili, jak vypadá typický postup při transformaci marketingu.


Sdíleli jsme naše zkušenosti ze dvou projektů: 

  • Společnost z oblasti velkoobchodu – Zde jsme realizovali kompletní digitální transformaci, kde oblast marketingu zahrnovala nejen nasazení samotného řešení a jednotlivých procesů, ale také definici marketingového týmu, rolí a jejich zodpovědností.
  • Společnost z oblasti utilit – Zde došlo pod vlivem narůstající konkurence k rozhodnutí vytvořit marketingový tým s příslušnými procesy.

 

 

2021 s con4PAS online

V letošním roce pro Vás připravujeme sérii tématicky orientovaných webinářů, které se zaměří na specifické potřeby jednotlivých oddělení ve Vaší společnosti.

Zaujala Vás některá z níže připravovaných témat? Nenechte si je ujít. Zarezervujte si své místo pomocí krátkého online formuláře. Pozvánku na Vámi zvolená setkání Vám vždy zašleme s dostatečným předstihem.