Harmonizace podpory jako dalšího zdroje příjmu společnosti

Datum 25. května 2021 od 13:00 do 14:00
Místo Webinář
Téma Harmonizace podpory jako dalšího zdroje příjmu společnosti
Cena Zdarma

Podívejte se na záznam z našeho virtuálního setkání

 

Na tomto webináři jsme se věnovali servisním procesům a jejich nasazení u našich vybraných zákazníků. Zaměřili jsme se na důvody, které vedou jednotlivé společnosti k investicím do Cloudových řešení, jaké z toho pro ně plynou benefity a jaká bývají jejich očekávání a východiska.

 

Sdíleli jsme naše zkušenosti s řešením SAP Service Cloud ze dvou projektů: 

  • Sharjah Cooperative Society, která se rozhodla transformovat svůj přístup k zákazníkům a v rámci transformace jejich podpory sjednotila komunikační kanály do jednotného procesu obsluhy všech příchozích zpráv (dotazů, stížností atp.).

Více informací o projektu naleznete zde >>

 

  • Gulf Medical Company, velkoobchod s medicínskou technikou, který konsolidoval poprodejní podporu kritických zařízení (CT, RTG přístroje, Leksellův gama nůž atp...) do jednoho řešení, které podporuje jak preventivní, tak ad-hoc podporu s nativním napojením na SAP back office pro proces vyskladnění náhradních dílů.

Více informací o projektu naleznete zde >>

 

 

 

2021 s con4PAS online

V letošním roce pro Vás připravujeme sérii tématicky orientovaných webinářů, které se zaměří na specifické potřeby jednotlivých oddělení ve Vaší společnosti.

Zaujala Vás některá z níže připravovaných témat? Nenechte si je ujít. Zarezervujte si své místo pomocí krátkého online formuláře. Pozvánku na Vámi zvolená setkání Vám vždy zašleme s dostatečným předstihem.