Distributor medicínské techniky v Saúdské Arábii úspěšně spustil své vícekanálové kontaktní centrum

Distributor medicínské techniky v Saúdské Arábii úspěšně spustil své vícekanálové kontaktní centrum | con4PAS

con4PAS, přední poskytovatel konzultačních služeb SAP, a společnost Salehiya, distributor medicínské techniky na trhu v Saúdské Arábii, oznámili úspěšné spuštění vícekanálového cloudového kontaktního centra. 

22. června 2021

Nasazené řešení kontaktního centra společnosti Sinch plně odpovídá současným i budoucím potřebám Salehiya.  Společnost má díky němu k dispozici jedno holistické řešení, které jí pomůže přiblížit se vytyčeným cílům v oblasti transformace zákaznické zkušenosti. Řešení kontaktního centra od společnosti Sinch sjednocuje veškeré komunikační nástroje do jednotné platformy.

 

Produktivní nasazení systému proběhlo 1. června 2021. Řešení Sinch Contact Center je plynule integrováno se SAP Service Cloud, čímž společnost Salehiya výrazně vylepšila zákaznickou zkušenost napříč jednotlivými kanály (telefon) a dosáhla sjednocení interních procesů v oblasti obsluhy zákazníka. Nasazení tohoto řešení přispělo ke zvýšení spokojenosti zákazníků, kteří oceňují přesnější a rychlejší odpovědi. Operátoři zákaznické linky mohou nyní reagovat na veškerou příchozí a odchozí komunikaci v reálném čase.

 

„Abychom vylepšili naši zákaznickou zkušenost, rozhodli jsme se rozšířit zákaznickou podporu o plnohodnotné kontaktní centrum, které nám umožní spravovat veškerou komunikaci se zákazníky. Věříme, že tento ucelený přístup povede ke sjednocení zákaznické zkušenosti, a to bez ohledu na to, jaký komunikační kanál naši zákazníci využijí,“ řekl Bandar Al-Otaibi, Information Technology and Digital Transformation Director, ze společnosti Salehiya.

 

Salehiya Medical zahájila obchodní činnost v roce 1964 jako společnost specializovaná na oblast zdravotní péče. V současné době patří mezi přední saúdskoarabské společnosti zabývající se distribucí léčiv, lékařského a laboratorního vybavení, diagnostiky, jednorázových lékařských potřeb, zásob pro nemocnice a spotřebních materiálů. 

 

 

Máte zájem o další informace?

Zeptejte se nás

 

Související produkty 

Přečtěte si více o řešeních z oblasti péče o zákazníka a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

SAP CCtr SAP CRM SAP C4C