Společnost con4PAS se stala partnerem AudioCodes

Společnost con4PAS se stala partnerem AudioCodes

Stali jsme se partnerem AudioCodes s certifikací Registered VAR / Systems Integrator a rozšířili naše portfolio služeb v oblasti multikanálové komunikace.

28. dubna 2021

con4PAS, a.s. Partner CertificateTechnologii řešení kontaktního centra na platformě SAP, kterou v loňském roce akvírovala švédská společnost Sinch, implementujeme již dlouhodobě, a to jak na bázi on-premise, tak i cloud. Dnes můžeme být hrdí na desítku úspěšně realizovaných projektů pro nadnárodní společnosti v Evropě a regionu MENA.

Partnerství se společností AudioCodes nám umožňuje rozšířit naše portfolio o další řešení, které zákazníkovi přinesou širokou škálu inovativních funkcionalit, které tato společnost nabízí.

Jedním z nich je řešení AudioCodes WebRTC, vysoce zabezpečené, komplexní a snadno nasaditelné řešení pro webové volání, které přináší lepší zákaznickou zkušenost, úsporu nákladů a plynulejší operativu služeb pro zákazníky.

 

AudioCodes-Logo

AudioCodes Ltd. (NASDAQ, TASE: AUDC) je významnou společností v oblasti prodeje pokročilého komunikačního softwaru, produktů a řešení produktivity pro digitální pracoviště. Podniky a poskytovatelé služeb mohou díky AudioCodes budovat a provozovat hlasové sítě all-IP pro jednotnou komunikaci, kontaktní centra a hostované obchodní služby. Širokou škálu inovativních produktů, řešení a služeb od společnosti AudioCodes používají velké nadnárodní společnosti a operátoři nejvyšší, tzv. tier-1, úrovně po celém světě.

Další informace o AudioCodes naleznete na:

www.audiocodes.com.

Máte zájem o další informace?

Zeptejte se nás

 

Související produkty 

Přečtěte si více o řešeních z oblasti péče o zákazníka a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

SAP CCtr SAP CRM SAP C4C