BD SENSORS bude řídit obchodní aktivity v řešení SAP Sales Cloud

BD SENSORS bude řídit obchodní aktivity v řešení SAP Sales Cloud | con4PAS

Společnost BD SENSORS, přední výrobce a dodavatel elektronické tlakoměrné techniky, se rozhodla konsolidovat a automatizovat obchodní procesy v řešení SAP Sales Cloud. Za implementačního partnera zvolila con4PAS, přední konzultační společnost v oblasti implementace řešení na platformě SAP.

10. října 2022

Po implementaci podnikového systému SAP S/4HANA, společnost BD SENSORS hledala způsob jak optimalizovat a sjednotit obchodní procesy do jednoho postupu, který přinese ucelený pohled na veškeré obchodní aktivity v daném objemu a čase za účelem zefektivnění řízení a predikce potřebných výrobních zdrojů. Po zvážení dostupných alternativ na trhu se společnost nakonec rozhodla pro řešení SAP Sales Cloud, jehož předdefinované obchodní procesy jsou nativně napojeny na podnikový systém SAP S/4HANA.

Implementace SAP Sales Cloud přináší ucelený pohled na všechny obchodní aktivity od identifikace obchodního tipu, řízení a spravování příležitosti, až po vytvoření objednávky a její následné zpracování v backoffice systému zákazníka.

„Od řešení SAP Sales Cloud očekáváme dosažení stanovených cílů společnosti v oblasti rozvoje obchodu, a to hlavně v konsolidaci stávajících procesů a predikovatelnosti vývoje obchodní bilance v dnešní turbulentní době, “ říká Peter Debnár, Deputy CEO BD SENSORS.

Předpokládá se, že nový systém by mohla společnost BD SENSORS začít používat na konci tohoto roku. Již brzy tak bude moci využívat jak přehled o jednotlivých obchodních případech v daném segmentu výroby, tak i přehled o celkovém předpokládaném objemu obchodu v jednotlivých kvartálech a díky výkonným analytickým nástrojům snadněji predikovat a analyzovat možné scénáře vývoje do budoucnosti.

 

BD SENSORS je střední firmou, v jejímž čele stojí sami majitelé, kteří kladou důraz na nezávislost a stabilitu. Z malého podniku založeného v roce 1993 se během několika let stala celosvětově úspěšná firma. Dnes má na třech pracovištích v České republice, Německu a Číně více než 300 zaměstnanců. Po více než 30 letech působení na trhu rozšířila společnost své produktové portfolio o další prodejní skupiny, zejména o dodávky elektronických součástek, letecký hardware pro kosmický a letecký průmysl, o internet věcí, dodávky řešení pro digitální transformaci firem a také o dodávky biometrických systémů a aplikací pro identifikaci osob.

 

 

Související produkty 

Přečtěte si více o řešeních z oblasti péče o zákazníka a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

SAP C4C Intelligent Sales Add-On Dynamic Visit Planning Add-On Service Agent Console Add-On SAP CPQ SAP CRM Sinch Contact Pro