Česká pošta, s.p., nasazuje řešení SAP Ariba SNAP Automation

Česká pošta, s.p., nasazuje řešení SAP Ariba SNAP Automation | con4PAS

Dne 10.10.2019 Česká pošta, s.p., zahájila elektronickou komunikaci se svými dodavateli pomocí cloudového řešení SAP Ariba SNAP Automation.

24. října 2019

Nasazení SAP Ariba SNAP Automation je prvním implementačním projektem v České republice pro ryze českou společnost.

 

Řešení integruje nákupní procesy stávajících systémů SAP ERP a SAP SRM České pošty s cloudovým řešením SAP Ariba Network. V rámci pilotní fáze byla aktivována část potvrzování nákupních objednávek dodavateli. Dodavatelé mohou využít pro realizaci svých aktivit webového rozhraní SAP Ariba Network nebo mobilní aplikaci. Pokud se dodavatelé rozhodnou pro přímou integraci se SAP Ariba Network, mohou výměnu a zpracování obchodních dokumentů realizovat přímo ve svých účetních systémech.

Pilotní fáze je startovním bodem komplexní integrace nákupního procesu, podporující strategický přechod společnosti na plně elektronickou výměnu obchodních dokumentů. Cílem je vytvořit transparentní a flexibilní řešení, které významně podpoří budování a rozvoj vztahů s dodavateli.

Implementaci realizovala společnost con4PAS, přední poskytovatel konzultačních služeb pro řešení nákupních a prodejních procesů s plnou podporou workflow řešení.

 

Související produkty 

Přečtěte si více o řešeních z oblasti nákupních procesů, řízení vztahu s dodavateli a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

SAP SRM SAP Ariba Network