Česká zbrojovka už eviduje servisní požadavky v SAP Service Cloud

Česká zbrojovka už eviduje servisní požadavky v SAP Service Cloud | con4PAS

Česká zbrojovka, přední výrobce a dodavatel ručních palných zbraní, úspěšně zautomatizovala servisní procesy s řešením SAP Service Cloud. Implementačním partnerem jí byl con4PAS, přední konzultační společnost v oblasti implementace řešení na platformě SAP.

12. května 2022

Česká zbrojovka hledala způsob, jak podpořit práci servisních pracovníků při vyřizování požadavků na záruční/pozáruční servis a při vyřizování dotazů nebo stížností – a tak poskytovat lepší zákaznický servis. Zvážila nabízené možnosti, a nakonec se rozhodla pro řešení SAP Service Cloud. Toto cloudové řešení bylo implementováno certifikovaným týmem společnosti con4PAS s hlubokými znalostmi v oblasti SAP řešení.

Implementace SAP Service Cloud přináší ucelený pohled na dostupné komunikační kanály. Intuitivní přehledové obrazovky v kombinaci s flexibilní analýzou umožňují České zbrojovce monitorovat poskytované servisní služby a vytvářet reporty. K integraci se stávajícím ERP (resp. SAP S/4HANA) systémem byla použita integrační platforma SAP Cloud Platform Integration.

Česká zbrojovka začala používat tento systém od dubna 2022, tudíž už nyní může využívat znalostní databázi, blíže spolupracovat s partnery, být efektivnější a produktivnější, a může snadněji predikovat a analyzovat možné scénáře.

 

Česká zbrojovka a.s. se sídlem v Uherském Brodě je jednou z hlavních provozních společností holdingu Colt CZ Group SE. Je významným výrobcem a dodavatelem ručních palných zbraní pro civilní využití i ozbrojené složky. Společnost své výrobky exportuje do více než 90 zemí celého světa.

Holding Colt CZ Group SE je společně se svými dceřinými společnostmi jedním z předních světových výrobců ručních palných zbraní pro ozbrojené složky, osobní obranu, lov, sportovní střelbu a další komerční využití. Své produkty prodává především pod značkami Colt, CZ (Česká zbrojovka), Colt Canada, CZ-USA, Dan Wesson a 4M Systems. Součástí skupiny Colt CZ jsou společnosti Colt, Česká zbrojovka, Colt Canada, CZ-USA, 4M Systems a CZ Export. Skupina rovněž drží menšinový podíl ve švédském výrobci optických montážních řešení pro zbraně, společnosti Spuhr i Dalby.

 

 

Související produkty 

Přečtěte si více o řešeních z oblasti péče o zákazníka a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

SAP C4C Intelligent Sales Add-On Dynamic Visit Planning Add-On Service Agent Console Add-On SAP CPQ SAP CRM Sinch Contact Pro