Ohlédnutí za online setkáním s con4PAS – SAP Marketing Cloud  

Ohlédnutí za online setkáním s con4PAS – SAP Marketing Cloud | con4PAS

Ve čtvrtek 8. dubna 2021 se uskutečnil webinář con4PAS, který se zabýval tématem marketingových procesů a jejich nasazení u našich zákazníků. Jedná se o další ze série tematicky orientovaných webinářů, které tento rok pořádáme. 

19. dubna 2021

Kolik do toho investovat? Spolupráce marketingu a obchodu v praxi.

Téma našeho webináře byl tentokrát marketing. Zaměřili jsme se na efektivní řízení marketingových týmů a jejich práci se zákaznickými daty v prostředí řešení SAP Marketing Cloud. Tímto jsme navázali na jeden z našich předchozích webinářů: Konsolidace obchodních aktivit v online světě

 

Své o tom vědí i naši zákazníci, jejichž zkušenosti s nasazením řešení SAP Marketing Cloud jsme na webináři sdíleli. Na webináři jsme se zaměřili na dva z našich projektů:

  • Společnost z oblasti velkoobchodu – Projekt zahrnoval realizaci kompletní digitální transformace, kde oblast marketingu zahrnovala nejen nasazení samotného řešení a jednotlivých procesů, ale také definici marketingového týmu, rolí a jejich zodpovědností.
  • Gasco (energetický průmysl) – Pod vlivem narůstající konkurence se zákazník rozhodl vytvořit marketingový tým s příslušnými procesy za účelem efektivnějšího zacílení kampaní.

 

Nevynechali jsme hlavní důvody, které vedou jednotlivé společnosti k investicím do Cloudových řešení. Zmínili jsme, co od tohoto kroku typicky očekávají a jakým způsobem nabízené řešení odpovídá těmto potřebám. V rámci demo ukázek jsme představili typický proces průběhu kampaně a ukázali, a na závěr shrnuli, jak vypadá postup při transformaci marketingu.

 

Chcete se dozvědět více? Podívejte se na záznam z našeho virtuálního setkání.

 

 

Co Vás čeká dále?

Zaujala Vás některá další z níže připravovaných témat? Nenechte si je ujít. Zarezervujte si své místo pomocí krátkého online formuláře. Pozvánku na Vámi zvolená setkání Vám vždy zašleme s dostatečným předstihem.