con4PAS nově zajišťuje podporu a údržbu všech systémů SAP pro společnost alfanar

con4PAS nově zajišťuje podporu a údržbu všech systémů SAP pro společnost alfanar

Společnost alfanar se rozhodla rozšířit spolupráci se společností con4PAS, předním poskytovatelem podnikového poradenství a implementačních služeb na trzích v regionu Blízkého východu a Severní Afriky (MENA). Společnost con4PAS nyní spravuje a podporuje IT prostředí SAP společnosti alfanar v jejím sídle v Saúdské Arábii.

1. července 2022

Na základě svých pozitivních zkušeností s probíhající konsolidací zákaznicky zaměřených procesů se společnost alfanar rozhodla spolehnout na odborné znalosti týmu con4PAS i v oblasti podpory a údržby back-office procesů, které zahrnují aplikace SAP CX a moduly SAP Enterprise Resource Planning (ERP).

„V uplynulých letech se odborné znalosti společnosti con4PAS v regionu MENA setkaly s pozitivní odezvou. Společnost alfanar se nyní připojila ke společnostem ABT Group, Salehiya a dalším a může tak využívat výhod spolupráce s našimi odborníky, která přesahuje tradiční oblasti CRM. Pevně věřím, že aplikované podnikové poradenství a osvědčené postupy pomohou digitalizované společnosti alfanar úspěšně čelit budoucím výzvám,“ uvedl Jan Ferjo, Business Development Director ve společnosti con4PAS.

 

Celosvětově působící společnost alfanar se sídlem v Rijádu (Saúdská Arábie) se zabývá především výrobou a obchodem s širokou škálou nízko, středně a vysokonapěťových elektrických výrobků. Její portfolio dále zahrnuje řešení pro konvenční a obnovitelné zdroje energie, ropu a plyn, úpravu vody, infrastrukturu, technické služby, digitální řešení a elektrotechniku.

Výrobní centrum společnosti alfanar se nachází v průmyslovém areálu Medinet alfanar Alsinaiya, komplexu o rozloze 700 000 m2, který se nachází v hlavním městě Saúdské Arábie Rijádu. Kromě toho společnost alfanar provozuje globální síť výrobních a distribučních zařízení, která zahrnuje společnosti Contactum (Velká Británie), Kopp (Německo, Tunisko), ZIV (Španělsko, Indie, Irsko/Velká Británie, Brazílie), EA (Itálie), SFA Electric (Turecko), alfanar Electrical Systems (SAE) a alfanar Engineering Services (Indie).

 

 

Související produkty

SAP ERP SAP C4C Intelligent Sales Add-On Dynamic Visit Planning Add-On Service Agent Console Add-On SAP CPQ SAP CRM Sinch Contact Pro