con4PAS na CCW 2023 v Berlíně

con4PAS na CCW 2023 v Berlíně

con4PAS se zúčastní 24. ročníku mezinárodní konference a veletrhu – Contact Center World (CCW) 2023, který se bude konat 28. února – 2. března 2023 v ECC Berlín. Potkejte se s con4PAS na stánku partnera Sinch.

2. února 2023

Aktualizováno 22. února 2023

CCW je největší evropský kongresový veletrh pro inovativní dialog se zákazníky. Kongres pro zákaznické služby a kontaktní centra nabízí mimořádnou možnost potkat se s experty a dodavateli řešení kontaktních center a expozici produktů, jako je počítačový hardware a software, telekomunikační produkty a zařízení, služby pro podniky, vzdělávání, školení a mnoho dalšího.

 

con4PAS bude na veletrhu od 28. února do 2. března na stánku společnosti Sinch, stánek D5/D7 ve výstavní hale 2 v berlínském kongresovém centru ESTREL.

 

 

Pro návštěvníky stánku Sinch jsou připraveny interaktivní přednášky, inspirativní případy použití a partnerská sezení, která budou během těchto tří dnů prezentována. Zástupci con4PAS představí:

  • projekt on-premise kontaktního centra s integrací se SAP CRM pro významného globálního hráče v oblasti logistiky,
  • projekt cloudového kontaktního centra s integrací se SAP Cloud for Customer pro předního poskytovatele medicínské techniky na trhu v Saúdské Arábii (zajímavosti z projektu zde).

 

 

Získejte vstupenku zdarma

Budeme rádi, když se k nám v Berlíně připojíte i Vy. Registrujte se na stránkách pořadatele CCW a získejte vstupenku zdarma pomocí kódu Sinch: 7141258

 

 

 

Související produkty 

Přečtěte si více o řešeních z oblasti péče o zákazníka a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

Sinch Contact Pro SAP C4C Intelligent Sales Add-On Dynamic Visit Planning Add-On Service Agent Console Add-On Service Cloud Version 2 SAP CPQ SAP CRM