Prodejní a poprodejní procesy v řešení SAP Cloud

Ohlédnutí za online setkáním s con4PAS – Prodejní a poprodejní procesy v řešení SAP Cloud

Ohlédněte se s námi za online setkáním s con4PAS, které se uskutečnilo 23. listopadu 2021. Zaměřili jsme se na digitalizaci obchodních a servisních procesů v cloudu s využítím systémů společností SAP a Sinch.

25. listopadu 2021

Ačkoli společnosti v dnešní době mají různorodá zaměření, jejich cíl je společný – zůstat konkurenceschopní v digitální době. Experti z con4PAS v rámci své prezentace sdíleli osvědčené postupy při transformaci obchodu a odpověděli na otázky jako:

  • Co vede společnosti k investici do cloudových řešení?
  • Jaká jsou nejčastější očekávání a úspěšnost jejich naplnění?
  • S jakými dopady lze počítat?

Uvedené praktické příklady úspěšně realizovaných projektů ukázaly, jak může implementace řešení SAP Sales Cloud a Service Cloud pomoci společnostem dosáhnout nové úrovně úspěchu. Obsahem bylo i téma konsolidace prodejních a poprodejních procesů s integrací na multikanálovou komunikaci (e-mail, telefon, sociální sítě) s přímou integrací do SAP back-office systémů (SAP ERP a SAP S/4HANA).

Představené projekty digitální transformace:

  • CERVA GROUP – sloučení všech prodejních činností, prodejních dat a interakcí se zákazníky do jednoho centrálního systému s podporou více jazyků (implementace pro celý středoevropský region).
  • Shell – digitální transformace obchodních procesů v oblasti prodeje maziv s nasazením kompletního procesu od identifikace obchodního tipu po přípravu nabídky.
  • Salehiya Medical – digitální transformace obchodních a servisních procesů s plnou integrací na multikanálovou komunikaci se zákazníky.
  • Sharjah Cooperative Society – transformace přístupu k zákazníkům a sjednocení komunikačních kanálů v rámci zákaznické podpory do jednotného procesu obsluhy všech příchozích zpráv, např. dotazů či stížností.

 

Chcete se dozvědět více? Podívejte se na záznam z našeho virtuálního setkání.

 

 

Máte zájem o další informace?

Zeptejte se nás

 

Související produkty 

Přečtěte si více o řešeních z oblasti péče o zákazníka a příběhy úspěšně realizovaných projektů.

SAP C4C Sinch Contact Pro SAP CPQ SAP CRM